• Lemelerveld 2

  • Poulestanden Lemelerveld 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Epe 233009279
    2WWNA 243019369
    3Diepenveen 232017616
    4Sc. Overwetering 2420267-16
    5Heino 331118624
    6Groen Wit '62 231116604
    7vv Lemelerveld 231114404
    8Schalkhaar 34112810-24
    9Albatross 2310249-53
    10Rohda Raalte 3201168-21
    11Wijhe '92 2401328-61

    Poulestanden Lemelerveld 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1vv Lemelerveld 2330014599
    2UD W. 2310289-13
    3Enter 231021113-23
    4EMMS 23102713-63

    Poulestanden Lemelerveld 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ABS 200000000
    2Batavia '90 200000000
    3Berkum 200000000
    4Berkum 500000000
    5Eerbeekse Boys 200000000
    6Go Ahead Kampen 200000000
    7Groen Wit '62 200000000
    8Hatto Heim 200000000
    9vv Lemelerveld 200000000
    10Oene 200000000
    11Sc. Overwetering 200000000
    12OWIOS 200000000
    13Rohda Raalte 300000000
    14Schalkhaar 400000000
    15SVI 200000000
    16SVI 300000000
    17Swift '64 200000000
    18SP Teuge 200000000
    19Unicum 200000000
    20Voorwaarts T 200000000
    21VSCO '61 200000000
    22VVOG 300000000
    23Wijhe '92 200000000
    24WVF 200000000
    25Zwart Wit '63 200000000
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 nov.vv Lemelerveld 2 - Epe 2
    25 okt.vv Lemelerveld 2 - Albatross 2
    18 okt.Diepenveen 2 - vv Lemelerveld 2
    17 okt.vv Lemelerveld JO15-2 - Lemelerveld JO15-34 - 0
    11 okt.vv Lemelerveld 2 - Sc. Overwetering 22 - 0
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 nov. 11:00Rohda Raalte 3 - Lemelerveld 2Sportpark Tijenraan
    29 nov. 10:00Lemelerveld 2 - Groen Wit '62 2Sportpark Heidepark
    6 dec. 12:30Heino 3 - Lemelerveld 2Sportpark De Kampen
    13 dec. 10:00Lemelerveld 2 - WWNA 2Sportpark Heidepark
    31 jan. 10:30Schalkhaar 3 - Lemelerveld 2Sportpark De Horsterhoek
    7 feb. 10:00Lemelerveld 2 - Rohda Raalte 3Sportpark Heidepark
    14 feb. 10:00WWNA 2 - Lemelerveld 2Sportpark Wiesel
    28 feb. 10:00Lemelerveld 2 - Diepenveen 2Sportpark Heidepark
    7 mrt. 10:00Sc. Overwetering 2 - Lemelerveld 2Sportpark Overwetering
    21 mrt. 11:00Groen Wit '62 2 - Lemelerveld 2Sportpark De Maten
    28 mrt. 10:00Lemelerveld 2 - Wijhe '92 2Sportpark Heidepark
    11 apr. 11:00Epe 2 - Lemelerveld 2Sportpark Wachtelenberg
    9 mei. 10:00Lemelerveld 2 - Heino 3Sportpark Heidepark
    16 mei. 11:30Albatross 2 - Lemelerveld 2Sportpark Ugchelen
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Glenn van denTeamspeler
    Eilert, JesseTeamspeler
    Huisjes, StefTeamspeler
    Hulsman, TomTeamspeler
    Kolk, Bram van derTeamspeler
    Kuttschruitter, RutgerTeamspeler
    Lenthe, Elwin vanTeamspeler
    Lorkeers, MelwinTeamspeler
    Lugtenberg, RikTeamspeler
    Ophoff, ZebTeamspeler
    Posthoorn, RoelTeamspeler
    Reimink, BramTeamspeler
    Sligte, Sven van derTeamspeler
    Smit, JorikTeamspeler
    Smit, RemcoTeamspeler
    Veltmaat, RoryTeamspeler
    Vlierman, RobinTeamspeler

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Herbrink, WimOverige stafTeammanager
    Zwakenberg, HenkTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)