• Programma thuis senioren

    DatumSoortKlasseWedstrijdVeldKK ThuisKK UitDetails
    za 30-okt. 14:35regulier6e klasseLemelerveld 2 - Marienberg 3veld 1
    zo 31-okt. 10:00regulier3e klasseLemelerveld 3 - SDOL 2veld 1
    zo 31-okt. 10:00regulier6e klasseLemelerveld 7 - SV Nieuw Heeten 3veld 2
    zo 31-okt. 12:00regulier4e klasseLemelerveld 4 - De Zweef 3veld 1
    zo 31-okt. 12:00regulier5e klasseLemelerveld 5 - FC Ulu Spor 2veld 2
    zo 31-okt. 14:00regulier2e klasseLemelerveld 1 - Wijhe '92 1veld 1
    wo 03-nov. 20:00regulierPoule MidweeksLemelerveld VR25+1 - Gramsbergen VR25+2veld 1
    zo 07-nov. 10:00regulier2e klasseLemelerveld 2 - Heino 3veld 1
    zo 07-nov. 10:00regulier1e klasseLemelerveld 35+1 - Sc. Overwetering 35+1veld 2
    zo 07-nov. 10:00regulier5e klasseLemelerveld VR2 - s.v. Rijssen VR1veld 3
    zo 07-nov. 12:00regulier5e klasseLemelerveld 6 - Heino 7veld 2
    zo 07-nov. 12:00regulier4e klasseST: Lemelerveld/Lemele VR1 - SSA/SJO Ratti - Socii VR1veld 3
    zo 07-nov. 12:00regulier7e klasseLemelerveld 8 - Heino 12veld 1
    wo 10-nov. 20:00regulierPoule MidweeksLemelerveld VR25+1 - F.C. Ommen VR25+1veld 1
    zo 14-nov. 10:00regulier1e klasseLemelerveld 35+1 - FC RDC 35+1Veld 21112
    zo 14-nov. 12:00regulier4e klasseST: Lemelerveld/Lemele VR1 - V en L VR1Veld 145
    zo 14-nov. 12:00regulier7e klasseLemelerveld 8 - Dalfsen 6veld 1
    zo 21-nov. 10:00regulier6e klasseLemelerveld 7 - Heeten 4veld 1
    zo 21-nov. 10:00regulier5e klasseLemelerveld VR2 - Markelo VR1veld 2
    zo 21-nov. 12:00regulier4e klasseLemelerveld 4 - Raalte 2veld 2
    zo 21-nov. 12:00regulier5e klasseLemelerveld 5 - v.v. Hellendoorn 2veld 1
    zo 21-nov. 14:00regulier2e klasseLemelerveld 1 - FC Suryoye-Mediterraneo 1veld 1
  • Programma thuis junioren

    DatumSoortKlasseWedstrijdVeldKK ThuisKK UitDetails
    ma 25-okt. 18:45cursus pupillen trainingcursus pupillen training - cursus pupillen trainingveld 2--
    za 30-okt. 09:00regulier3e klasseLemelerveld JO15-3JM - Vroomshoopse Boys JO15-2veld 1
    za 30-okt. 11:00regulier4e klasseLemelerveld JO17-2 - Vroomshoopse Boys JO17-3veld 2
    za 30-okt. 11:15regulierHoofdklasseLemelerveld JO14-1 - Spcl. Brummen JO14-1veld 1
    za 30-okt. 13:00regulier2e klasseLemelerveld MO17-1 - Hardenberg '85 MO17-1veld 1
    za 30-okt. 13:00regulier1e klasseLemelerveld JO15-1 - Hulzense Boys JO15-1veld 2
    za 30-okt. 14:30regulier1e klasseLemelerveld JO17-1 - FC Zutphen JO17-2veld 3
    za 30-okt. 14:30regulier1e klasseLemelerveld JO19-1 - Rohda Raalte JO19-2veld 2
    ma 01-nov. 18:45cursus pupillen trainingcursus pupillen training - cursus pupillen trainingveld 2--
    za 06-nov. 13:00regulier3e klasseLemelerveld JO15-2 - IJVV JO15-2veld 1
    za 06-nov. 14:30regulier4e klasseLemelerveld JO17-2 - SJO FC Dalfsen JO17-4veld 1
    ma 15-nov. 18:45cursuscursus pupillen training - cursus pupillen trainingveld 2--
    za 20-nov. 09:00regulier3e klasseLemelerveld JO15-3JM - Langeveen JO15-1veld 1
    za 20-nov. 11:15regulierHoofdklasseLemelerveld JO14-1 - Robur et Velocitas JO14-1veld 1
    za 20-nov. 13:00regulier1e klasseLemelerveld JO15-1 - Rohda Raalte JO15-2veld 1
    za 20-nov. 13:00regulier2e klasseLemelerveld MO17-1 - HHC Hardenberg MO17-1veld 2
    za 20-nov. 14:30regulier1e klasseLemelerveld JO19-1 - Luctor Et Emergo JO19-1veld 1
    za 20-nov. 14:30regulier4e klasseLemelerveld JO17-2 - ST: SVV'56/Kloosterhaar JO17-2veld 3
    ma 22-nov. 18:45cursuscursus pupillen training - cursus pupillen trainingveld 2--
  • Programma thuis pupillen

    DatumSoortWedstrijdVeldKK ThuisKK UitDetails
    za 30-okt. 08:45regulierLemelerveld JO12-2JM - Marienberg JO12-1JMveld 2
    za 30-okt. 09:00regulierLemelerveld JO9-1 - Colmschate JO9-2JMveld 2
    za 30-okt. 09:00regulierLemelerveld JO8-2JM - Nieuwleusen SV JO8-3JMveld 2
    za 30-okt. 10:00regulierLemelerveld JO10-1JM - Sc. Overwetering JO10-1veld 2
    za 30-okt. 10:00regulierLemelerveld JO12-1 - SV Zwolle JO12-1veld 3
    za 30-okt. 10:00regulierLemelerveld JO11-2 - SVVN JO11-2JMveld 3
    za 30-okt. 10:00regulierLemelerveld JO10-3JM - Hardenberg '85 JO10-1JMveld 2
    za 30-okt. 10:00regulierVoetbalschool - Voetbalschoolveld 1--
    za 30-okt. 10:00regulierSallandse 4x4 Voetbalschool - Sallandse 4x4veld 1--
    za 06-nov. 08:45regulierLemelerveld JO13-2JM - JCLE JO13-1veld 1
    za 06-nov. 08:45regulierLemelerveld JO11-1 - Den Ham JO11-2JMveld 2
    za 06-nov. 09:00regulierLemelerveld JO9-2 - SVI JO9-2veld 2
    za 06-nov. 09:00regulierLemelerveld JO9-3 - Rohda R. JO9-2JMveld 2
    za 06-nov. 09:00regulierLemelerveld JO8-1 - SDOL JO8-1veld 3
    za 06-nov. 10:00regulierLemelerveld JO10-2JM - SJO FC Dalfsen JO10-2JMveld 2
    za 06-nov. 10:00regulierLemelerveld JO12-3JM - Kloosterhaar JO12-1veld 2
    za 06-nov. 10:00regulierVoetbalschool - Voetbalschoolveld 1--
    za 06-nov. 11:15regulierLemelerveld JO13-1JM - v.v. Hellendoorn JO13-1veld 1
    za 13-nov. 08:45regulierLemelerveld JO12-2JM - SSA DVC Dedemsvaart JO12-3JMveld 1
    za 13-nov. 09:00regulierLemelerveld JO8-2JM - Heino JO8-2JMveld 1
    za 13-nov. 09:00regulierLemelerveld JO9-1 - Voorwaarts T JO9-2veld 1
    za 13-nov. 10:00regulierLemelerveld JO10-1JM - Hulzense Boys JO10-1veld 1
    za 13-nov. 10:00regulierLemelerveld JO11-2 - Rohda Raalte JO11-3veld 2
    za 13-nov. 10:00regulierLemelerveld JO12-1 - Heino JO12-1veld 1
    za 13-nov. 10:00regulierVoetbalschool - Voetbalschoolveld 1--
    za 20-nov. 08:45regulierLemelerveld JO12-2JM - Rohda Raalte JO12-5veld 2
    za 20-nov. 09:00regulierLemelerveld JO9-1 - FC RDC JO9-1veld 3
    za 20-nov. 09:00regulierLemelerveld JO9-3 - SSA DVC Dedemsvaart JO9-1veld 2
    za 20-nov. 09:00regulierLemelerveld JO8-1 - Heeten JO8-1veld 2
    za 20-nov. 10:00regulierLemelerveld JO11-2 - Marienheem JO11-1JMveld 2
    za 20-nov. 10:00regulierLemelerveld JO10-1JM - Wijhe '92 JO10-1veld 3