• Programma thuis senioren

    DatumSoortKlasseWedstrijdVeldKK ThuisKK UitDetails
    wo 08-feb. 19:45repetitieSlagwerkgroep Polyhymnia - Slagwerkgroep Polyhymniaveld 2
    zo 12-feb. 10:00regulier6e klasseLemelerveld 7 - SDOL 4veld 267
    zo 12-feb. 10:00regulier3e klasseLemelerveld 3 - Voorwaarts T 4veld 3910
    zo 12-feb. 12:00regulier5e klasseLemelerveld 4 - Marienheem 2veld 31112
    zo 12-feb. 12:00regulier5e klasseLemelerveld 6 - Rohda Raalte 8veld 21314
    zo 12-feb. 14:00regulier2e klasseLemelerveld 1 - SDC '12 1veld 196/7
    wo 15-feb. 19:45repetitieSlagwerkgroep Polyhymnia - Slagwerkgroep Polyhymniaveld 2
    zo 26-feb. 10:00bekerMannen beker reserve zondag 3e ronde Groep 1Lemelerveld 3 - Concordia-W 4veld 1
    zo 26-feb. 12:00regulier7e klasseLemelerveld 8 - Haarle 4veld 1
    wo 01-mrt. 20:00regulierPoule MidweeksLemelerveld VR25+1 - F.C. Ommen VR25+1veld 1
    zo 05-mrt. 10:00regulier1e klasseLemelerveld 45+1 - Ruurlo 45+1veld 1 A
    zo 05-mrt. 10:00regulier5e klasseLemelerveld VR2 - Loenermark VR1veld 2
    zo 05-mrt. 10:00regulier2e klasseLemelerveld 2 - WWNA 2veld 3
    zo 05-mrt. 12:00regulier3e klasseST: Lemelerveld/Lemele VR1 - Grol VR1veld 1
    zo 05-mrt. 12:00regulier5e klasseLemelerveld 5 - Turkse Kracht 6veld 2
    zo 05-mrt. 12:00regulier7e klasseLemelerveld 8 - Heino 8veld 3
  • Programma thuis junioren

    DatumSoortKlasseWedstrijdVeldKK ThuisKK UitDetails
    za 11-feb. 11:15regulier4e klasse (3e fase)Lemelerveld JO14-2JM - Oranje Nassau JO14-2veld 31112
    za 11-feb. 13:00regulier3e klasse (3e fase)Lemelerveld JO15-2 - Voorwaarts T JO15-2JMveld 3910
    za 11-feb. 13:00regulierHoofdklasse (3e fase)Lemelerveld JO15-1D - WHC JO15-1veld 167
    za 11-feb. 14:45regulier1e klasse (3e fase)Lemelerveld MO17-1 - ESC MO17-1veld 345
    za 11-feb. 14:45regulier1e klasse (3e fase)Lemelerveld JO17-1 - Hatto Heim JO17-1veld 11112
    za 04-mrt. 14:45regulier1e klasse (3e fase)Lemelerveld JO19-1 - WHC JO19-1veld 2
    za 04-mrt. 14:45regulier4e klasse (3e fase)Lemelerveld JO17-2 - HHC Hardenberg JO17-3veld 1
  • Programma thuis pupillen

    DatumSoortWedstrijdVeldKK ThuisKK UitDetails
    za 11-feb. 08:45regulierLemelerveld JO12-2 - SJO FC Dalfsen JO12-2veld 3 A1314
    za 11-feb. 08:55regulierLemelerveld JO11-2JM - Rohda Raalte JO11-4veld 3 B9L10L
    za 11-feb. 09:00regulierLemelerveld JO9-1 - Den Ham JO9-2JMveld 2 A16L7L
    za 11-feb. 09:00regulierLemelerveld JO8-3 - Vroomshoopse Boys JO8-3JMveld 2 A211R5
    za 11-feb. 09:00regulierLemelerveld JO8-1 - ABS JO8-1JMveld 2 B111L12L
    za 11-feb. 10:00regulierLemelerveld JO10-3 - HHC Hardenberg JO10-2veld 2 B19R10R
    za 11-feb. 10:00regulierLemelerveld JO11-1 - Sc. Overwetering JO11-1veld 3 A6R7R
    za 11-feb. 11:15regulierLemelerveld JO13-2JM - Rohda Raalte JO13-4veld 11314
    za 04-mrt. 09:00regulierLemelerveld JO9-2 - Broekland JO9-1JMveld 1 B1
    za 04-mrt. 09:00regulierLemelerveld JO8-2 - ZAC JO8-3veld 1 B2
    za 04-mrt. 10:00regulierLemelerveld JO10-2 - CSV'28 JO10-6JMveld 1 A1
    za 04-mrt. 10:00regulierLemelerveld JO10-1JM - ST SC Balkbrug/Avereest JO10-1veld 1 A2
    za 04-mrt. 11:15regulierLemelerveld JO13-1JM - Rohda Raalte JO13-2veld 1