• Programma thuis senioren

    DatumSoortKlasseWedstrijdVeldKK ThuisKK UitDetails
    zo 02-okt. 10:00regulier1e klasseLemelerveld 45+1 - Juventa '12 45+1veld 2 A910
    zo 02-okt. 10:00regulier5e klasseLemelerveld VR2 - Heino VR1veld 367
    zo 02-okt. 12:00regulier3e klasseST: Lemelerveld/Lemele VR1 - FC Eibergen VR1veld 145
    zo 02-okt. 12:00regulier5e klasseLemelerveld 5 - FC Ulu Spor 2veld 31112
    zo 02-okt. 12:00regulier7e klasseLemelerveld 8 - Heeten 5veld 21314
    wo 05-okt. 20:00regulierPoule MidweeksLemelerveld VR25+1 - Bruchterveld VR25+1veld 1
    zo 09-okt. 10:00regulier2e klasseLemelerveld 2 - Holten 2veld 1
    zo 09-okt. 10:00regulier6e klasseLemelerveld 7 - Heeten 3veld 2
    zo 09-okt. 10:00regulier3e klasseLemelerveld 3 - Haarle 2veld 3
    zo 09-okt. 12:00regulier5e klasseLemelerveld 4 - Rohda Raalte 6veld 1
    zo 09-okt. 12:00regulier5e klasseLemelerveld 6 - Sc. Overwetering 4veld 2
    zo 09-okt. 14:00regulier2e klasseLemelerveld 1 - ATC '65 1veld 1
    zo 16-okt. 10:00regulier5e klasseLemelerveld VR2 - Terwolde VR1veld 1
    zo 16-okt. 10:00regulier1e klasseLemelerveld 45+1 - Holten 45+1veld 2 A
    zo 16-okt. 12:00regulier7e klasseLemelerveld 8 - Raalte 6veld 1
    zo 16-okt. 12:00regulier5e klasseLemelerveld 5 - Schalkhaar 8veld 3
    zo 16-okt. 12:00regulier3e klasseST: Lemelerveld/Lemele VR1 - Longa '30 VR1veld 2
  • Programma thuis junioren

    DatumSoortKlasseWedstrijdVeldKK ThuisKK UitDetails
    za 01-okt. 13:00regulier1e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)Lemelerveld JO15-1 - Heino JO15-1veld 2
    za 01-okt. 13:00regulier3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)Lemelerveld JO15-2 - SVVN JO15-1veld 1
    za 01-okt. 14:45regulier1e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)Lemelerveld JO19-1 - DES JO19-1veld 3
    za 01-okt. 14:45regulier1e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)Lemelerveld JO17-1 - v.v. Hellendoorn JO17-1veld 2
    za 01-okt. 14:45regulier2e klasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)Lemelerveld MO17-1 - v.v. Hellendoorn MO17-2veld 1
    za 08-okt. 13:00oefenLemelerveld JO15-1 - Rohda Raalte JO15veld 1
    za 15-okt. 11:00oefenLemelerveld JO15-1 - Olympia 28 JO15-1veld 1
    za 22-okt. 11:00oefenLemelerveld JO15-1 - Excelsior 31 JO15-1veld 1
  • Programma thuis pupillen

    DatumSoortWedstrijdVeldKK ThuisKK UitDetails
    za 01-okt. 08:45regulierLemelerveld JO12-2 - DVC Dedemsvaart JO12-3JMveld 1 A
    za 01-okt. 09:00regulierLemelerveld JO8-2 - Raalte JO8-1JMveld 1 B1
    za 01-okt. 09:00regulierLemelerveld JO9-1 - SDOL JO9-2veld 1 B2
    za 01-okt. 10:00regulierLemelerveld JO10-1JM - Heeten JO10-1veld 1 B2
    za 01-okt. 10:00regulierLemelerveld JO11-1 - DES JO11-1JMveld 1 A
    za 01-okt. 10:00regulierLemelerveld JO10-2 - Wijhe '92 JO10-1JMveld 1 B1
    za 01-okt. 11:15regulierLemelerveld JO13-1JM - HTC JO13-1veld 1
    za 08-okt. 08:45regulierLemelerveld JO11-2JM - Bergentheim JO11-1veld 1 A
    za 08-okt. 09:00regulierLemelerveld JO8-3 - DES JO8-3JMveld 1 B2
    za 08-okt. 09:00regulierLemelerveld JO8-1 - DES JO8-1JMveld 1 B1
    za 08-okt. 10:00regulierLemelerveld JO10-2 - Sportclub Deventer JO10-2veld 1 A2
    za 08-okt. 10:00regulierLemelerveld JO10-3 - USV JO10-1JMveld 1 A1
    za 08-okt. 10:00regulierLemelerveld JO12-1 - DVC Dedemsvaart JO12-3JMveld 1 B