• Lemelerveld JO17-1

  • Poulestanden Lemelerveld JO17-1 (0235 Onder 17 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Holten JO17-1870146133321
    2Sc. Overwetering JO17-1861134181619
    3Schalkhaar JO17-274212013714
    4vv Lemelerveld JO17-1741221111013
    5Colmschate '33 JO17-183412516913
    6Witkampers JO17-1JM84042119212
    7Sportclub Deventer JO17-182332431-79
    8AZC JO17-183052027-79
    9Go Ahead Deventer JO17-162131120-97
    10SV Twello JO17-1JM72141728-117
    11FC Zutphen JO17-271151335-224
    12FC RDC JO17-18008829-210

    Poulestanden Lemelerveld JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1vv Lemelerveld JO17-13300230239
    2F.C. Ommen JO17-23201141406
    3Rohda Raalte JO17-23102511-63
    4Berkum JO17-33003421-170

    Poulestanden Lemelerveld JO17-1 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Redichem JO17-1110010193
    2vv Lemelerveld JO17-111008083
    3Groen Wit '62 JO17-111006063
    4Oeken JO17-111008353
    5Epe JO17-211005053
    6Go Ahead Kampen JO17-111005053
    7't Harde JO17-111003033
    8Pax JO17-111003033
    9Schalkhaar JO17-211003033
    10SEH JO17-111005323
    11Bennekom JO17-211004223
    12Sc. Overwetering JO17-111003123
    13TVC '28 JO17-111003123
    14DETO JO17-1JM11002023
    15RKHVV JO17-211004313
    16Concordia-W JO17-111003213
    17EFC '58 JO17-111003213
    18Orion JO17-211003213
    19De Tubanters 1897 JO17-111003213
    20Almelo JO17-111002113
    21DOS '37 JO17-111002113
    22DVOL JO17-111002113
    23FC Dinxperlo JO17-111001013
    24ST: Terborg/Silvolde JO17-111001013
    25AVW '66 JO17-111002203
    26avc Heracles JO17-111002203
    27Excelsior Z. JO17-111002203
    28Blauw Wit JO17-100000000
    29ST: Aquila/AVIOS/DBV JO17-110012200
    30VVO JO17-110012200
    31Markelo JO17-110012200
    32Sc Westervoort JO17-1100134-10
    33DZC '68 JO17-3100123-10
    34Sparta E. JO17-2100123-10
    35VVOP JO17-1JM100123-10
    36Woezik JO17-2100123-10
    37Excelsior '31 JO17-2100112-10
    38Jonge Kracht JO17-1100112-10
    39Juventa '12 JO17-1100112-10
    40FC Eibergen JO17-1JM100101-10
    41VVG '25 JO17-1100101-10
    42Hattem JO17-1100135-20
    43ONA '53 JO17-1100124-20
    44Colmschate '33 JO17-1100113-20
    45KOSC JO17-1100113-20
    46Stevo JO17-1100102-20
    47SJO UNO'21 JO17-1100103-30
    48v.v. Twenthe JO17-1100103-30
    49Zeewolde JO17-2100103-30
    50Spcl. Brummen JO17-1JM100138-50
    51Swift '64 JO17-1100105-50
    52Wijhe '92 JO17-2JM100105-50
    53WSV JO17-2100106-60
    54SSA DVC Dedemsvaart JO17-2100108-80
    55SDV Barneveld JO17-31001110-90

    Poulestanden Lemelerveld JO17-1 (B3420 Onder 17 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bennekom JO17-211005053
    2avc Heracles JO17-111006243
    3't Harde JO17-111005323
    4AVW '66 JO17-111003123
    5Schalkhaar JO17-211002023
    6Go Ahead Kampen JO17-111004313
    7Groen Wit '62 JO17-111004313
    8FC Dinxperlo JO17-111002113
    9DOS '37 JO17-111002113
    10TVC '28 JO17-111002113
    11Blauw Wit JO17-111001013
    12vv Lemelerveld JO17-111002203
    13ST: Terborg/Silvolde JO17-111001103
    14DVOL JO17-100000000
    15Orion JO17-200000000
    16Sc. Overwetering JO17-110012200
    17Concordia-W JO17-110011100
    18Oeken JO17-1100134-10
    19SEH JO17-1100134-10
    20Almelo JO17-1100112-10
    21DETO JO17-1JM100112-10
    22Pax JO17-1100112-10
    23Excelsior Z. JO17-1100101-10
    24EFC '58 JO17-1100135-20
    25Redichem JO17-1100113-20
    26Epe JO17-2100102-20
    27De Tubanters 1897 JO17-1100126-40
    28RKHVV JO17-2100105-50
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.vv Lemelerveld JO17-1 - SV Twello JO17-1JM3 - 1
    27 nov.Sallandse 4x4 toernooi - Sallandse 4x4 toernooi0 - 0
    27 nov.Sallandse 4x4 toernooi - Sallandse 4x4 toernooi0 - 0
    22 nov.cursus pupillen training - cursus pupillen training0 - 0
    20 nov.Witkampers JO17-1JM - vv Lemelerveld JO17-11 - 0
    20 nov.Voetbalschool - Voetbalschool0 - 0
    17 nov.vv Lemelerveld JO17-1 - Sc. Overwetering JO17-12 - 2 (16 - 15)
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 dec. 14:30Sc. Overwetering JO17-1 - Lemelerveld JO17-1Sportpark Overwetering
    11 dec. 14:30Lemelerveld JO17-1 - AZC JO17-1Sportpark Heidepark
    18 dec. 14:30Lemelerveld JO17-1 - Schalkhaar JO17-2Sportpark Heidepark
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Fin van denTeamspeler
    Holterman, JopTeamspeler
    Lorkeers, RamonTeamspeler
    Manenschijn, JesperTeamspeler
    Schotman, LevTeamspeler
    Veurink, IdeTeamspeler
    Wagenmans, LuukTeamspeler
    Westemeijer, WesleyTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Reimink, KevinOverige stafTeammanager
    Veltmaat, JelteOverige stafTeammanager