• Uitslagen senioren

    DatumWedstrijdUitslagSoortDetails
    zo 08-nov. 14:30Grol - Lemelerveldregulier
    zo 08-nov. 12:00Lemelerveld 6 - Rohda Raalte 9regulier
    zo 08-nov. 12:00ST: Lemelerveld/Lemele VR1 - WWNA VR1regulier
    zo 08-nov. 12:00Lemelerveld 4 - Heino 4regulier
    zo 08-nov. 12:00Dalfsen 5 - Lemelerveld 8regulier
    zo 08-nov. 11:15Markelo 2 - Lemelerveld 3regulier
    zo 08-nov. 10:00Lemelerveld 7 - ABS 3regulier
    zo 08-nov. 10:00Lemelerveld 2 - Epe 2regulier
    zo 08-nov. 10:00Heino 35+1 - Lemelerveld 35+1regulier
    zo 08-nov. 09:30Raalte 2 - Lemelerveld 5regulier
    zo 01-nov. 14:00Lemelerveld - SDC '12regulier
    zo 01-nov. 12:00Lemelerveld 5 - Turkse Kracht 2regulier
    zo 01-nov. 12:00Lemelerveld 8 - SDOL 5regulier
    zo 01-nov. 12:00Raalte VR2 - ST: Lemelerveld/Lemele VR1regulier
    zo 01-nov. 10:30OVC '21 2 - Lemelerveld 6regulier
    zo 01-nov. 10:00Lemelerveld 3 - Heeten 2regulier
    zo 01-nov. 10:00Lemelerveld 35+1 - Dalfsen 35+1regulier
    zo 01-nov. 10:00v.v. Hellendoorn 2 - Lemelerveld 7regulier
    zo 01-nov. 09:30Rohda Raalte 5 - Lemelerveld 4regulier
    zo 25-okt. 14:00GVV Eilermark - Lemelerveldregulier
    zo 25-okt. 12:00Lemelerveld 4 - Dalfsen 2regulier
    zo 25-okt. 12:00Lemelerveld 6 - Turkse Kracht 4regulier
    zo 25-okt. 12:00ST: Lemelerveld/Lemele VR1 - Warnsveldse Boys VR2regulier
    zo 25-okt. 11:30Diepenveen 3 - Lemelerveld 5regulier
    zo 25-okt. 10:30Vilsteren 3 - Lemelerveld 8regulier
    zo 25-okt. 10:00Lemelerveld 2 - Albatross 2regulier
    zo 25-okt. 10:00Lemelerveld 7 - Haarle 3regulier
    zo 25-okt. 10:00Lemelerveld 3 - SDOL 2regulier
    zo 25-okt. 09:30Rohda Raalte 35+1 - Lemelerveld 35+1regulier
    zo 18-okt. 14:00Lemelerveld - BWOregulier
    zo 18-okt. 12:00Lemelerveld 8 - Dedemsvaart 4regulier
    zo 18-okt. 12:00Lemelerveld 5 - Colmschate '33 2regulier
    zo 18-okt. 12:00Wijhe '92 3 - Lemelerveld 4regulier
    zo 18-okt. 11:30Diepenveen 2 - Lemelerveld 2regulier
  • Uitslagen junioren

    DatumWedstrijdUitslagSoortDetails
    za 07-nov. 14:30Lemelerveld JO17-1 - Sportclub Deventer JO17-1regulier
    za 07-nov. 13:00Lemelerveld JO15-1 - SJO FC Dalfsen JO15-1regulier
    za 07-nov. 13:00Lemelerveld JO15-3G - USV JO15-1regulier
    za 07-nov. 12:45Vilsteren MO19-1 - Lemelerveld MO19-1regulier
    za 07-nov. 11:00Lemelerveld MO17-1 - Olympia'28 MO17-1regulier
    za 07-nov. 11:00JVC Dedemsvaart JO17-4 - Lemelerveld JO17-2regulier
    za 07-nov. 10:30WZC Wapenveld JO19-1 - Lemelerveld JO19-1regulier
    za 07-nov. 10:00SJO JCHW JO15-1 - Lemelerveld JO15-2regulier
    za 31-okt. 14:30Lemelerveld MO19-1 - IJVV MO19-1regulier
    za 31-okt. 14:30Lemelerveld JO19-1 - Hattem JO19-1regulier
    za 31-okt. 14:30Activia JO17-1 - Lemelerveld JO17-1regulier
    za 31-okt. 13:00Rohda Raalte JO15-1G - Lemelerveld JO15-1regulier
    za 31-okt. 12:45Lemelerveld JO17-2 - SJO JCO JO17-5regulier
    za 31-okt. 12:45Broekland JO15-1 - Lemelerveld JO15-3Gregulier
    za 31-okt. 11:15Lemelerveld JO15-2 - Be Quick '28 JO15-2regulier
    za 31-okt. 10:30SJO JCO MO17-1 - Lemelerveld MO17-1regulier
    za 24-okt. 14:30Lemelerveld JO17-1 - FC RDC JO17-1regulier
    za 24-okt. 13:30Robur et Velocitas JO19-2 - Lemelerveld JO19-1regulier
    za 24-okt. 13:00Lemelerveld JO15-1 - TVC '28 JO15-1regulier
    za 24-okt. 12:00Vroomshoopse Boys JO17-4 - Lemelerveld JO17-2regulier
    za 24-okt. 11:30SDOL JO15-1 - Lemelerveld JO15-3Gregulier
    za 24-okt. 11:00Lemelerveld MO17-1 - Be Quick '28 MO17-2regulier
    za 24-okt. 10:45CSV'28 JO15-5G - Lemelerveld JO15-2regulier
  • Uitslagen pupillen

    DatumWedstrijdUitslagSoortDetails
    za 07-nov. 11:15Luctor Et Emergo JO13-1G - Lemelerveld JO13-1regulier
    za 07-nov. 10:30SJO JCO JO13-2G - Lemelerveld JO13-2Gregulier
    za 31-okt. 11:15Lemelerveld JO13-1 - De Zweef JO13-1regulier
    za 24-okt. 11:30Langeveen JO13-1 - Lemelerveld JO13-2Gregulier
    za 24-okt. 10:00v.v. Hellendoorn JO13-1 - Lemelerveld JO13-1regulier
    wo 21-okt. 18:30PH JO13-2 - Lemelerveld JO13-2Gregulier