• Lemelerveld 1

  • Poulestanden Lemelerveld (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Schalkhaar33008179
    2FC Suryoye-Mediterraneo3210121117
    3ATC '653210100107
    4Achilles '1232018536
    5BWO4202131306
    6Bon Boys4202111106
    7Grol42028806
    8Wijhe '92311124-24
    9Vogido4112313-104
    10NEO21013123
    11Barbaros302127-52
    12Lemelerveld301225-31
    13SDC '12301215-41
    14GVV Eilermark2002312-90

    Poulestanden Lemelerveld (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Veensche Boys32015236
    2ZAC31115504
    3KHC311135-24
    4Lemelerveld310223-13
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 nov.Grol - vv Lemelerveld 1
    1 nov.vv Lemelerveld 1 - SDC '12
    25 okt.GVV Eilermark - vv Lemelerveld 1
    18 okt.vv Lemelerveld 1 - BWO
    17 okt.vv Lemelerveld JO15-2 - Lemelerveld JO15-34 - 0
    11 okt.Vogido - vv Lemelerveld 12 - 1
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    15 nov. 14:00Lemelerveld - NEOSportpark Heidepark
    22 nov. 14:00Lemelerveld - SchalkhaarSportpark Heidepark
    29 nov. 14:00FC Suryoye-Mediterraneo - LemelerveldSportpark Wesselerbrink Midden
    6 dec. 14:00Lemelerveld - ATC '65Sportpark Heidepark
    13 dec. 14:00Wijhe '92 - LemelerveldGemeentelijk Sportpark
    17 jan. 14:00Lemelerveld - Bon BoysSportpark Heidepark
    24 jan. 14:00BWO - LemelerveldSportpark De Noork
    31 jan. 14:00Lemelerveld - VogidoSportpark Heidepark
    7 feb. 14:00NEO - LemelerveldSportpark 't Wooldrik Borne
    21 feb. 14:00Lemelerveld - GVV EilermarkSportpark Heidepark
    28 feb. 14:00SDC '12 - LemelerveldSportpark De Molendijk
    7 mrt. 14:00Lemelerveld - FC Suryoye-MediterraneoSportpark Heidepark
    14 mrt. 14:00Barbaros - LemelerveldSportpark Veldwijk
    21 mrt. 14:00Lemelerveld - Wijhe '92Sportpark Heidepark
    28 mrt. 14:00Schalkhaar - LemelerveldSportpark De Horsterhoek
    11 apr. 14:00Lemelerveld - GrolSportpark Heidepark
    18 apr. 14:00Bon Boys - LemelerveldSportpark De Greune
    9 mei. 14:00ATC '65 - LemelerveldSportpark Slangenbeek
    16 mei. 14:00Lemelerveld - Achilles '12Sportpark Heidepark
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Exel, JeroenTeamspeler
    Gerritzen, JasperTeamspeler
    Hulsink, JaronTeamspeler
    Kogelman, StijnTeamspeler
    Lugtenberg, JordyTeamspeler
    Meijer, MarkTeamspeler
    Morrenhof, RobinTeamspeler
    Nijenkamp, IanTeamspeler
    Nijenkamp, JoeyTeamspeler
    Ramaker, RikTeamspeler
    Reimink, MatthiasTeamspeler
    Reimink, StanTeamspeler
    Schrijver, NaudTeamspeler
    Tuink, NoahTeamspeler
    Wal, Teun in deTeamspeler

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Butink, WoutTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Doosje, JarnoMedische stafVerzorger
    Evers, RobbertTechnische stafKeeperstrainer
    Smit, RichardTechnische stafTrainer/coach
    Speetjens, PatrickTechnische stafAss.-trainer/coach

    Er zijn 2 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt