• Lemelerveld 7

  • Poulestanden Lemelerveld 7 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dalfsen 3440023101312
    2SV Nieuw Heeten 34301132119
    3Heeten 443019729
    4Heino 843019729
    5Lemelerveld 74202111106
    6Marienheem 34202111106
    7SDOL 44202910-16
    8Wijhe '92 83102911-23
    9Rohda Raalte 12310279-23
    10Wijhe '92 541031120-93
    11Raalte 43003511-60
    12Wesepe 33003311-80

    Poulestanden Lemelerveld 7 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lemelerveld 733008449
    2SDOL 6320110466
    3F.C. Ommen 3310289-13
    4v.v. Hellendoorn 33003615-90

    Poulestanden Lemelerveld 7 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AWC 611009183
    2De Hoven 311007253
    3HSC '21 411005053
    4Longa '30 911007343
    5Alverna 311006243
    6Enter 511005143
    7Quick 1888 411004043
    8HC '03 611006333
    9Rohda Raalte 35+211006333
    10Dalfsen 411004133
    11Gendringen 511003033
    12Krayenhoff 211003033
    13Ruurlo 411003033
    14WWNA 311003033
    15Lemelerveld 711005323
    16Blauw Wit 911003123
    17Kolping-Dynamo 411003123
    18Pax 411003123
    19SCP 511003123
    20Elistha 211002023
    21Sp. Neede 511006513
    22Spero 611006513
    23BWO 411003213
    24Rohda Raalte 1211003213
    25TVV 211003213
    26DVV 1011002113
    27Longa '30 1311002113
    28RSC 711002113
    29GFC 211001013
    30Eldenia 1011005503
    31Pax 511000003
    32Sc. Overwetering 500000000
    33Sportclub Groessen 410015500
    34Sc Westervoort 510010000
    35Juliana '31 5100156-10
    36Longa '30 12100156-10
    37Heeten 4100123-10
    38NEO 7100123-10
    39FC Winterswijk 8100123-10
    40Drienerlo 2100112-10
    41DVV 6100112-10
    42Gendringen 4100112-10
    43FC Winterswijk 9100101-10
    44Saasveldia 5100135-20
    45De Bataven 6100113-20
    46De Bataven 10100113-20
    47Eldenia 7100113-20
    48Orion 13100113-20
    49AAC-Olympia 3100102-20
    50Enter 8100136-30
    51OBW 7100136-30
    52FC Ulu Spor 3100114-30
    53NEO 6100103-30
    54Orion 11100103-30
    55FC Zutphen 2100103-30
    56ZZC'20 2100103-30
    57FC Bergh 5100137-40
    58Orion 7100126-40
    59La Première 4100115-40
    60Leones 3100104-40
    61Heerde 35+1100127-50
    62Hector 3100105-50
    63DIO '30 6100119-80
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 okt.7 - Wesepe 33 - 0
    23 okt.Voetbalschool - Voetbalschool0 - 0
    17 okt.7 - Saasveldia 55 - 3
    16 okt.vv Lemelerveld JO13-1 - Heeten JO13-12 - 5
    16 okt.Voetbalschool - Voetbalschool0 - 0
    16 okt.JO 10 teams - JO 10 teams0 - 0
    15 okt.vv Lemelerveld 5 - sv Dalfsen 20 - 4
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31 okt. 10:00Lemelerveld 7 - SV Nieuw Heeten 3Sportpark Heidepark
    7 nov. 10:00Raalte 4 - Lemelerveld 7Sportpark Raalte
    21 nov. 10:00Lemelerveld 7 - Heeten 4Sportpark Heidepark
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boerkamp, YorickTeamspelerMiddenvelder
    Broeke, Thomas tenTeamspelerMiddenvelder
    Brouwer, KevinTeamspelerDoelverdediger
    Brouwer, TomTeamspelerVerdediger
    Doedens, JasperTeamspelerAanvaller
    Kogelman, JeroenTeamspelerVerdediger
    Kroes, ServanTeamspelerVerdediger
    Meulman, NickTeamspelerVerdediger
    Nijenhuis, DennisTeamspelerMiddenvelder
    Reimink, StephanTeamspelerAanvaller
    Rientjes, AschwinTeamspelerAanvaller
    Schuurman, BramTeamspelerMiddenvelder
    Veltmaat, JeroenTeamspelerVerdediger
    Verhoef, RonaldTeamspelerAanvaller

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Pekkeriet, RobinTechnische stafTrainer
    Rientjes, AschwinOverige stafTeammanager