• Lemelerveld Dames recreanten

  • Poulestanden Lemelerveld VR25+1 (226 Vrouwen 25+ Midweeks (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuwleusen SV VR25+121108354
    2Gramsbergen VR25+121105414
    3Bruchterveld VR25+131118714
    4Gramsbergen VR25+211005323
    5F.C. Ommen VR25+1302179-22
    6Marienberg VR25+1201157-21
    7vv Lemelerveld VR25+ 1100105-50
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 okt.Voetbalschool - Voetbalschool0 - 0
    16 okt.vv Lemelerveld JO13-1 - Heeten JO13-12 - 5
    16 okt.Voetbalschool - Voetbalschool0 - 0
    16 okt.JO 10 teams - JO 10 teams0 - 0
    15 okt.vv Lemelerveld 5 - sv Dalfsen 20 - 4
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 okt. 19:30Bruchterveld VR25+1 - Lemelerveld VR25+1Sportpark Noppenweide
    3 nov. 20:00Lemelerveld VR25+1 - Gramsbergen VR25+2Sportpark Heidepark
    10 nov. 20:00Lemelerveld VR25+1 - F.C. Ommen VR25+1Sportpark Heidepark
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boerkamp, RianTeamspeler
    Holtmaat, MartineTeamspeler
    Hulsman, IndiraTeamspeler
    Hulsman, MargoTeamspeler
    Kappert, ChristelTeamspeler
    Overgoor, LisetTeamspeler
    Schuurman-heerink, EsmeeTeamspeler
    Simons, CindyTeamspeler
    Veurink, FrancesTeamspeler
    Woudsma, AnneliesTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Exel, AnkeOverige stafTeammanager
    Holtmaat, MartineOverige stafTeammanager