• Lemelerveld Dames 1

  • Poulestanden ST: Lemelerveld/Lemele VR1 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Activia VR1861124111319
    2vv Lemelerveld VR166003553018
    3WWNA VR184313427715
    4Broekland VR174031827-912
    5V en L VR16321146811
    6SV CCW '16 VR173131914510
    7Vorden VR172321618-29
    8Raalte VR17223111018
    9SSA/SJO Ratti - Socii VR182151426-127
    10Warnsveldse Boys VR281251522-75
    11Terwolde VR181161536-214
    12Sp. Neede VR26024821-132

    Poulestanden ST: Lemelerveld/Lemele VR1 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1vv Lemelerveld VR13300451449
    2Sc. Overwetering VR1320116796
    3Heino VR131021113-23
    4S.V. Vasse VR13003051-510

    Poulestanden ST: Lemelerveld/Lemele VR1 (B2610 Vrouwen beker zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVOG VR1110010283
    2SDC '12 VR111009183
    3DIO '30 VR111008083
    4Quick 1888 VR211009273
    5FC Dinxperlo VR111007163
    6Hulzense Boys VR111007163
    7Orion VR311008353
    8Leones VR111005053
    9FC Horst VR111005143
    10WWNA VR111005143
    11SP Rekken VR111004133
    12WVF VR111004133
    13TVC '28 VR211003033
    14Avanti W. VR111005323
    15EDON VR111005323
    16ST: Juliana'32/Wilhelminaschool VR111004223
    17VIOD VR111004223
    18Avereest VR111003123
    19DVS'33 Ermelo VR311003123
    20vv Lemelerveld VR111003123
    21ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR111003123
    22WVW VR111003123
    23Go Ahead Kampen VR111002023
    24SC Klarenbeek VR211002023
    25SSA DVC Dedemsvaart VR111002023
    26SVHA VR111002023
    27Losser VR111004313
    28Lochuizen VR111003213
    29PH VR111002113
    30Quick 1888 VR111002113
    31SV Basteom VR111001013
    32LSV VR111001013
    33Colmschate '33 VR211003303
    34Spcl. Brummen VR111002203
    35Spero VR111002203
    36GVA VR111001103
    37MVV '69 VR100000000
    38Raalte VR100000000
    39Sparta Nijkerk VR300000000
    40SJO UNO'21 VR110013300
    41DTS '35 Ede VR310012200
    42Loo VR110012200
    43Beuningse Boys VR210011100
    44SV Zwolle VR1100134-10
    45Warnsveldse Boys VR2100123-10
    46Achilles E VR1100112-10
    47Hierden VR1100112-10
    48SV CCW '16 VR1100101-10
    49SJO MEC/Bredevoort VR1100101-10
    50BWO VR1100135-20
    51SVZW VR1100135-20
    52AVW '66 VR1100124-20
    53V en L VR1100124-20
    54ESC VR1100113-20
    55sv Loil VR1100113-20
    56Prins Bernhard VR1100113-20
    57SEH VR1100113-20
    58Ulftse Boys VR1100113-20
    59Achilles '12 VR1100102-20
    60De Bataven VR1100102-20
    61Reutum VR1100102-20
    62SVI VR1100102-20
    63Broekland VR1100114-30
    64Pax VR1100114-30
    65SJO JCHW VR1100103-30
    66AAC-Olympia VR1100115-40
    67DES VR1100115-40
    68CHRC VR1100138-50
    69Kesteren VR1100105-50
    70AZSV VR4100117-60
    71Keijenburgse Boys VR1100117-60
    72RVW VR1100129-70
    73Stroe VR11001210-80
    74Voorwaarts T VR1100119-80
    75Trekvogels VR4100108-80

    Poulestanden ST: Lemelerveld/Lemele VR1 (B2620 Vrouwen beker zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TVC '28 VR211006063
    2VIOD VR111008353
    3Lochuizen VR111005053
    4Hulzense Boys VR111006243
    5vv Lemelerveld VR111005143
    6Avanti W. VR111004133
    7FC Horst VR111007523
    8EDON VR111005323
    9PH VR111003123
    10GVA VR111002023
    11LSV VR111003213
    12Spero VR111003213
    13VVOG VR111003213
    14DVS'33 Ermelo VR311002113
    15WVW VR111002113
    16SVHA VR111005503
    17SC Klarenbeek VR211002203
    18Avereest VR100000000
    19FC Dinxperlo VR100000000
    20Go Ahead Kampen VR100000000
    21WVF VR100000000
    22Sparta Nijkerk VR310015500
    23WWNA VR110012200
    24Colmschate '33 VR2100123-10
    25Leones VR1100123-10
    26Orion VR3100123-10
    27Quick 1888 VR2100112-10
    28Quick 1888 VR1100112-10
    29DIO '30 VR1100157-20
    30Raalte VR1100135-20
    31ST: Juliana'32/Wilhelminaschool VR1100113-20
    32Spcl. Brummen VR1100102-20
    33Losser VR1100114-30
    34MVV '69 VR1100126-40
    35SSA DVC Dedemsvaart VR1100115-40
    36SP Rekken VR1100138-50
    37SV Basteom VR1100105-50
    38SDC '12 VR1100106-60
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.Sallandse 4x4 toernooi - Sallandse 4x4 toernooi0 - 0
    27 nov.Sallandse 4x4 toernooi - Sallandse 4x4 toernooi0 - 0
    22 nov.cursus pupillen training - cursus pupillen training0 - 0
    21 nov.Terwolde VR1 - vv Lemelerveld VR10 - 6
    20 nov.Voetbalschool - Voetbalschool0 - 0
    17 nov.vv Lemelerveld VR1 - SSA DVC Dedemsvaart VR15 - 1
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 dec. 11:30WWNA VR1 - ST: Lemelerveld/Lemele VR1Sportpark Wiesel
    12 dec. 12:00ST: Lemelerveld/Lemele VR1 - Sp. Neede VR2Sportpark Heidepark
    19 dec. 12:00ST: Lemelerveld/Lemele VR1 - V en L VR1Sportpark Heidepark
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Broeke, Lois tenTeamspeler
    Brummelenbos, YvetTeamspeler
    Dijsselhof, EmmaTeamspeler
    Feberwee, SisselTeamspeler
    Heerink, JillTeamspeler
    Heuzels, RenaTeamspeler
    Hof, Esley van 'tTeamspeler
    Huisjes, LindeTeamspeler
    Jansen, BloesemTeamspeler
    Kampman, ZoeTeamspeler
    Kolk, Demi van derTeamspeler
    Niens, YaraTeamspeler
    Roelofs, SachaTeamspeler
    Veldkamp, JeanineTeamspeler
    Westemeijer, ManoyTeamspeler
    Westendorp, RubyTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Diepman, RikOverige stafTeammanager
    Schol, CeedetOverige stafTeammanager