• Scheidsrechters senioren

    DatumSoortWedstrijdScheidsrechterVeldKK ThuisKK UitDetails
    4 dec. AFGELASTregulierSportlust Vroomshoop 2 - Lemelerveld 2G. (Gerjan) Hankampveld 2-hoofdveld
    5 dec. 10:00regulierLemelerveld VR2 - ST: Witkampers/Klein Dochteren VR3veld 1
    5 dec. 10:00regulierLemelerveld 7 - Wijhe '92 8veld 2
    5 dec. 10:00regulierFC RDC 35+2 - Lemelerveld 35+1Veld 212
    5 dec. 11:30regulierAlbatross 2 - Lemelerveld 2Afgeschermdveld 1
    5 dec. 11:30regulierWWNA VR1 - ST: Lemelerveld/Lemele VR1R. (Roland) Buschgensveld 1--
    5 dec. 11:30regulierRohda Raalte 10 - Lemelerveld 6J.T.M. (Jan) Wijnbergveld 4
    5 dec. 12:00regulierLemelerveld 5 - Rohda Raalte 9veld 2
    5 dec. 12:00regulierLemelerveld 4 - Rohda Raalte 5veld 1
    5 dec. 13:15reguliersv Reaal Dronten 2 - Lemelerveld 8Afgeschermdveld 2--
    8 dec. 20:00regulierLemelerveld VR25+1 - Marienberg VR25+1veld 1
    11 dec. 14:30regulierLemelerveld 2 - HHC Hardenberg 11Veld 21112
    12 dec. 09:30regulierSDOL 4 - Lemelerveld 7veld 1
    12 dec. 10:00regulierLemelerveld 2 - Groen Wit '62 2veld 1
    12 dec. 10:00regulierLemelerveld 3 - Heeten 2veld 2
    12 dec. 10:00regulierLemelerveld 35+1 - Rohda Raalte 35+1veld 3
    12 dec. 11:00regulierv.v. Twenthe VR2 - Lemelerveld VR2veld 1
    12 dec. 11:00regulierHoonhorst 2 - Lemelerveld 5veld 1
    12 dec. 11:30regulierWijhe '92 3 - Lemelerveld 4veld 4
    12 dec. 12:00regulierST: Lemelerveld/Lemele VR1 - Sp. Neede VR2veld 1
    12 dec. 12:00regulierLemelerveld 6 - Schalkhaar 6veld 2
    12 dec. 12:00regulierLemelerveld 8 - ZAC 3veld 3
    12 dec. 14:00regulierGVV Eilermark 1 - Lemelerveld 1veld 1
    19 dec. 10:30bekerDalfsen 3 - Lemelerveld 7Veld FGH
    19 dec. 12:00regulierLemelerveld 5 - v.v. Hellendoorn 2Veld 31314
    19 dec. 12:00regulierLemelerveld 8 - SV Zwolle 5P. (Peter) HeerinkVeld 367
    19 dec. 12:00regulierST: Lemelerveld/Lemele VR1 - V en L VR1Veld 145
  • Scheidsrechters junioren

    DatumSoortWedstrijdScheidsrechterVeldKK ThuisKK UitDetails
    za 04-dec. 09:00regulierLemelerveld JO15-3JM - HHC Hardenberg JO15-2Veld 167
    za 04-dec. 11:15regulierLemelerveld JO14-1 - Robur et Velocitas JO14-1Veld 111L12L
    za 04-dec. 11:15regulierSJO JCHW JO15-1 - Lemelerveld JO15-2veld 2
    za 04-dec. 13:00regulierLemelerveld JO15-1 - SSA DVC Dedemsvaart JO15-3G. (Gilian) WestemeijerVeld 167
    za 04-dec. 13:00regulierLemelerveld MO17-1 - Bergentheim MO17-1AfgeschermdVeld 345
    za 04-dec. 14:30regulierLemelerveld JO19-1 - SDOL JO19-1G. (Gilian) WestemeijerVeld 1910
    za 04-dec. 14:30regulierLemelerveld JO17-2 - Den Ham JO17-3AfgeschermdVeld 31314
    za 04-dec. 14:30regulierSc. Overwetering JO17-1 - Lemelerveld JO17-1veld 2
    ma 06-dec. 18:45cursuscursus pupillen training - cursus pupillen trainingveld 3--
    za 11-dec. 09:30regulierBruchterveld MO17-1 - Lemelerveld MO17-1veld 2
    za 11-dec. 11:00regulierLochem SP JO14-1JM - Lemelerveld JO14-1veld 1
    za 11-dec. 11:35regulierHardenberg '85 JO15-1 - Lemelerveld JO15-3JMveld 1
    za 11-dec. 12:00regulierBergentheim JO19-1 - Lemelerveld JO19-1veld 2
    za 11-dec. 13:00regulierLemelerveld JO15-2 - Be Quick '28 JO15-2Veld 367
    za 11-dec. 14:30regulierLemelerveld JO17-1 - AZC JO17-1Veld 1910
    ma 13-dec. 18:45cursuscursus pupillen training - cursus pupillen trainingveld 3--
    za 18-dec. 09:00regulierLemelerveld JO15-3JM - Juventa '12 JO15-2Veld 367
    za 18-dec. 10:30regulierGramsbergen JO17-3 - Lemelerveld JO17-2veld 2
    za 18-dec. 11:00regulier's Heerenbroek JO15-1 - Lemelerveld JO15-2veld 1
    za 18-dec. 11:15regulierLemelerveld JO14-1 - SJO FC Dalfsen JO14-1Veld 11314
    za 18-dec. 13:00regulierLemelerveld JO15-1 - Heino JO15-1JMVeld 167
    za 18-dec. 13:00regulierLemelerveld MO17-1 - USV MO17-1Veld 345
    za 18-dec. 14:30regulierLemelerveld JO17-1 - Schalkhaar JO17-2Veld 21112
    za 18-dec. 14:30regulierLemelerveld JO19-1 - DOS '37 JO19-1Veld 1910
  • Scheidsrechters pupillen

    DatumSoortWedstrijdScheidsrechterVeldKK ThuisKK Uit
    4 dec. 08:30regulierVroomshoopse Boys JO11-3JM - Lemelerveld JO11-1G. (Gerrit) Schuurmanveld 1
    4 dec. 08:30regulierHardenberg '85 JO10-1JM - Lemelerveld JO10-3JMVeld 1A1910
    4 dec. 08:35regulierWijhe '92 JO8-2JM - Lemelerveld JO8-1veld 3
    4 dec. 09:00regulierLemelerveld JO8-2JM - JCLE JO8-2JMVeld 2A9L10L
    4 dec. 09:00regulierLemelerveld JO9-2 - Nieuwleusen SV JO9-2JMVeld 2B11L12L
    4 dec. 09:00regulierLemelerveld JO9-3 - ZAC JO9-2Veld 2C13L14L
    4 dec. 09:00regulierGramsbergen JO12-3JM - Lemelerveld JO12-2JMveld 4
    4 dec. 09:40regulierHardenberg '85 JO12-3JM - Lemelerveld JO12-3JMF. (Fikri) Charif Hach MohamedVeld 1A12
    4 dec. 09:45regulierWijhe '92 JO9-3JM - Lemelerveld JO9-1veld 3
    4 dec. 10:00regulierLemelerveld JO11-2 - Blauw Wit'66 JO11-2JMVeld 3B9R10R
    4 dec. 10:00regulierLemelerveld JO10-2JM - SVI JO10-2Veld 2C13R14R
    4 dec. 10:00regulierLemelerveld JO12-1 - Be Quick'28 JO12-1JMVeld 3ASZ 7SZ 8
    4 dec. 10:00regulierLemelerveld JO10-1JM - Heeten JO10-1Veld 2D11R12R
    4 dec. 10:00regulierVoetbalschool - VoetbalschoolVeld 2A9-
    4 dec. 10:30regulierVoorwaarts V. JO13-1 - Lemelerveld JO13-2JMveld 2
    4 dec. 11:15regulierLemelerveld JO13-1JM - DOS '37 JO13-1JMVeld 313R14R
    11 dec. 08:30regulierBerkum JO10-2 - Lemelerveld JO10-2JMveld 6
    11 dec. 08:30regulierDe Zweef JO10-1 - Lemelerveld JO10-1JMveld 7-De Zweef
    11 dec. 08:30regulierHTC JO12-1 - Lemelerveld JO12-1veld 2
    11 dec. 08:45regulierLemelerveld JO13-2JM - DES JO13-2Veld 167
    11 dec. 08:45regulierLemelerveld JO12-2JM - DETO JO12-3JMVeld 3A910
    11 dec. 08:45regulierLemelerveld JO11-1 - SP Daarle JO11-1Veld 3B4L5
    11 dec. 08:45regulierHeino JO9-1 - Lemelerveld JO9-3veld 3
    11 dec. 08:45regulierF.C. Ommen JO8-4JM - Lemelerveld JO8-2JMveld 3c (kg)1112
    11 dec. 09:00regulierLemelerveld JO8-1 - Rohda Raalte JO8-3Veld 2A11L12L
    11 dec. 09:00regulierLemelerveld JO9-1 - Sc. Overwetering JO9-1Veld 2B13L14L
    11 dec. 09:30regulierSSA DVC Dedemsvaart JO9-1 - Lemelerveld JO9-2veld 2
    11 dec. 09:45regulierWijhe '92 JO11-3JM - Lemelerveld JO11-2veld 3
    11 dec. 10:00regulierLemelerveld JO12-3JM - SVV'04 JO12-1JMVeld 3B13R14R
    11 dec. 10:00regulierLemelerveld JO10-3JM - DOS '37 JO10-3Veld 2A11R12R
    11 dec. 10:00regulierVoetbalschool - VoetbalschoolVeld 14R-
    11 dec. 10:30regulierDe Zweef JO13-1 - Lemelerveld JO13-1JMveld 6-De Zweef hoofd
    18 dec. 09:00regulierLemelerveld JO8-2JM - Heino JO8-2JMVeld 2A9L10L
    18 dec. 09:45regulierDKB JO13-1 - Lemelerveld JO13-2JMveld 2
    18 dec. 10:00regulierLemelerveld JO12-1 - SV Zwolle JO12-1Veld 2A9L10
    18 dec. 10:00regulierVoetbalschool - VoetbalschoolVeld 19R-
    18 dec. 11:15regulierLemelerveld JO13-1JM - Enter Vooruit JO13-1JMVeld 31112