Home
Programma & uitslagen
Programma thuis
Programma uit
Uitslagen
Aanstelling scheidsrechters
Afgelastingen
Senioren
1e elftal
2e elftal
3e elftal
4e elftal
5e elftal
6e elftal
7e elftal
8e elftal
45+ Senioren 7 tegen 7
Dames 1
Dames 2
Dames 25+
Jeugd
Jeugd onder de 20
MO20-1
Jeugd onder de 19
JO19-1
JO19-2
Jeugd onder de 17
JO17-1
JO17-2
Jeugd onder de 15
JO15-1
JO15-2
Jeugd onder de 14
JO14-1
JO14-2
Jeugd onder de 13
JO13-1
JO13-2
Jeugd onder de 12
JO12-1
JO12-2
Jeugd onder de 11
JO11-1
JO11-2
Jeugd onder de 10
JO10-1
JO10-2
Jeugd onder de 9
JO9-1
JO9-2
JO9-3
Jeugd onder de 8
JO8-1
JO8-2
Voetbalschool
Organisatie
Bestuur
Secretaris
Penningmeester
Voetbalzaken
Technische commissie
Seniorencommissie
Dames- en meisjescommissie
Wedstrijdsecretariaat
Scheidsrechterscommissie
Medische commissie
Facilitair
Accomodatie
Sponsoring & Evenementen
PR commissie
Lidmaatschap
Evenementen
Seizoensafsluiting
Vrijwilligersavond
Jeugd Activiteiten Commissie
Webshop
Clubinformatie
Algemeen
Vrijwilligers beleid
Historie
Contact
Home
Programma & uitslagen
+
Programma thuis
Programma uit
Uitslagen
Aanstelling scheidsrechters
Afgelastingen
Senioren
+
1e elftal
2e elftal
3e elftal
4e elftal
5e elftal
6e elftal
7e elftal
8e elftal
45+ Senioren 7 tegen 7
Dames 1
Dames 2
Dames 25+
Jeugd
+
Jeugd onder de 20
+
MO20-1
Jeugd onder de 19
+
JO19-1
JO19-2
Jeugd onder de 17
+
JO17-1
JO17-2
Jeugd onder de 15
+
JO15-1
JO15-2
Jeugd onder de 14
+
JO14-1
JO14-2
Jeugd onder de 13
+
JO13-1
JO13-2
Jeugd onder de 12
+
JO12-1
JO12-2
Jeugd onder de 11
+
JO11-1
JO11-2
Jeugd onder de 10
+
JO10-1
JO10-2
Jeugd onder de 9
+
JO9-1
JO9-2
JO9-3
Jeugd onder de 8
+
JO8-1
JO8-2
Voetbalschool
Organisatie
+
Bestuur
+
Bestuur
Secretaris
Penningmeester
Voetbalzaken
+
Technische commissie
Seniorencommissie
Dames- en meisjescommissie
Wedstrijdsecretariaat
Scheidsrechterscommissie
Medische commissie
Facilitair
Accomodatie
Sponsoring & Evenementen
PR commissie
Lidmaatschap
Evenementen
+
Seizoensafsluiting
Vrijwilligersavond
Jeugd Activiteiten Commissie
Webshop
Clubinformatie
+
Algemeen
Vrijwilligers beleid
Historie
Contact
Programma uit senioren
Datum
Soort
Klasse
Wedstrijd
Veld
KK Uit
Details
za 23-mrt. 10:30
regulier
2e klasse (3e fase)
SJO FC Dalfsen MO20-1 - Lemelerveld MO20-1 (9-tal)
veld A
4 - 4
zo 24-mrt. 10:30
regulier
5e klasse
Dalfsen 3 - Lemelerveld 4
veld F
B
zo 24-mrt. 10:30
regulier
3e klasse
Columbia 3 - Lemelerveld 3
veld 4
zo 24-mrt. 12:00
regulier
7e klasse
Heino 10 - Lemelerveld 7
veld 3
zo 24-mrt. 12:00
regulier
5e klasse
Heino 6 - Lemelerveld 6
veld 2
zo 24-mrt. 14:00
regulier
3e klasse
GVV Eilermark 1 - Lemelerveld 1
veld 1
vr 29-mrt. 20:00
regulier
Poule Midweeks
Bergentheim VR25+1 - Lemelerveld VR25+1
veld 1
ma 01-apr. 12:00
regulier
2e klasse
WVW VR1 - ST: Lemelerveld/Lemele VR1
Rien Peters Veld
4 - kleedkamer 4
ma 01-apr. 14:00
regulier
3e klasse
DTC '07 1 - Lemelerveld 1
veld 1
4
zo 07-apr. 09:15
regulier
1e klasse
Heeten 45+1 (B.M.) - Lemelerveld 45+1
veld 1 A
zo 07-apr. 10:00
regulier
5e klasse
ABS VR1 - Lemelerveld VR2
veld 1
zo 07-apr. 10:00
regulier
7e klasse
Heino 11 - Lemelerveld 8
veld 2
zo 07-apr. 11:30
regulier
5e klasse
Rohda Raalte 5 - Lemelerveld 5
veld 5
zo 07-apr. 11:45
regulier
2e klasse
Grol 3 - Lemelerveld 2
Hoofdveld
zo 07-apr. 13:00
regulier
2e klasse
Alverna VR1 - ST: Lemelerveld/Lemele VR1
veld 1
zo 14-apr. 10:00
regulier
7e klasse
ABS 5 - Lemelerveld 7
veld 3
zo 14-apr. 11:30
regulier
5e klasse
Sallandia 3 - Lemelerveld 6
veld 4-Sallandia hoofdveld
zo 14-apr. 11:30
regulier
3e klasse
Victoria Boys 2 - Lemelerveld 3
veld 2
zo 14-apr. 11:30
regulier
5e klasse
Rohda Raalte 6 - Lemelerveld 4
veld 1
zo 14-apr. 14:00
regulier
3e klasse
FC Trias 1 - Lemelerveld 1
veld 1
Programma uit junioren
Datum
Soort
Klasse
Wedstrijd
Veld
KK Uit
Details
za 23-mrt. 09:00
regulier
4e klasse (3e fase)
JCLE JO14-1 - Lemelerveld JO14-2JM
veld 1
za 23-mrt. 10:30
regulier
1e klasse (3e fase)
Gramsbergen JO15-1JM - Lemelerveld JO15-1
veld 3
za 23-mrt. 10:45
regulier
3e klasse (3e fase)
ST: SVV '56/Kloosterhaar JO17-1 - Lemelerveld JO17-2
veld 1
za 23-mrt. 10:45
regulier
4e klasse (3e fase)
Marienberg JO15-2JM - Lemelerveld JO15-2JM
veld 1 - Veld 1
za 23-mrt. 12:00
regulier
4e klasse (3e fase)
Colmschate '33 JO19-3 - Lemelerveld JO19-2
veld 4
za 06-apr. 08:30
regulier
4e klasse (3e fase)
Berkum JO14-3JM - Lemelerveld JO14-2JM
veld 2
za 06-apr. 11:30
regulier
Hoofdklasse (3e fase)
DES JO17-1 - Lemelerveld JO17-1
veld 1-DES
za 06-apr. 13:30
regulier
2e klasse (3e fase)
Sportclub Deventer JO14-1 - Lemelerveld JO14-1JM
veld 2-sc Deventer veld 2
za 06-apr. 15:00
regulier
Hoofdklasse (3e fase)
Heino JO19-1 - Lemelerveld JO19-1
veld 1
za 13-apr. 10:30
regulier
4e klasse (3e fase)
HHC Hardenberg JO15-4 - Lemelerveld JO15-2JM
veld 8
za 13-apr. 11:00
regulier
3e klasse (3e fase)
SJO VCHW JO17-1 - Lemelerveld JO17-2
veld 1
za 13-apr. 12:00
regulier
1e klasse (3e fase)
Vroomshoopse Boys JO15-1 - Lemelerveld JO15-1
veld 1
za 13-apr. 15:00
regulier
4e klasse (3e fase)
CSV'28 JO19-5JM - Lemelerveld JO19-2
veld 6
Programma uit pupillen
Datum
Soort
Wedstrijd
Veld
KK Uit
Details
za 23-mrt. 09:00
regulier
Juventa '12 JO9-3JM - Lemelerveld JO9-2
veld 3-Juventa'12 A1
za 23-mrt. 10:30
regulier
ASV '57 JO13-1JM - Lemelerveld JO13-1
veld 2
za 30-mrt. 10:30
regulier
SV Schalkhaar JO13-6 - Lemelerveld JO13-2JM
veld 4
za 06-apr. 10:30
regulier
Wesepe JO13-1 - Lemelerveld JO13-2JM
veld A
za 13-apr. 08:45
regulier
De Zweef JO13-2 - Lemelerveld JO13-1
veld 6-De Zweef hoofd