• Programma uit senioren

    DatumSoortKlasseWedstrijdVeldKK UitDetails
    zo 12-feb. 09:30regulier1e klasseJuventa '12 45+1 - Lemelerveld 45+1veld 1-Juventa'12 B
    zo 12-feb. 11:00regulier2e klasseEnter 2 - Lemelerveld 2veld 1
    zo 12-feb. 11:15regulier3e klasseFC Eibergen VR1 - ST: Lemelerveld/Lemele VR1Hoofdveld
    zo 12-feb. 12:00regulier7e klasseHeeten 5 - Lemelerveld 8veld 1
    zo 12-feb. 12:00regulier5e klasseFC Ulu Spor 2 - Lemelerveld 5veld 2-Dieze West
    zo 12-feb. 12:00regulier5e klasseHeino VR1 - Lemelerveld VR2veld 4
    wo 15-feb. 20:15regulierPoule MidweeksGramsbergen VR25+1 - Lemelerveld VR25+1veld 1
    zo 26-feb. 12:00regulier3e klasseWarnsveldse Boys VR1 - ST: Lemelerveld/Lemele VR1veld 2
    zo 26-feb. 14:00regulier2e klasseWitkampers 1 - Lemelerveld 1veld 19
    zo 05-mrt. 09:15regulier6e klasseHeeten 3 - Lemelerveld 7veld 1
    zo 05-mrt. 10:30regulier3e klasseHaarle 2 - Lemelerveld 3veld 1 - Rechts
    zo 05-mrt. 10:30regulier5e klasseRohda Raalte 6 - Lemelerveld 4veld 4
    zo 05-mrt. 10:30regulier5e klasseSc. Overwetering 4 - Lemelerveld 6veld 1
    zo 05-mrt. 14:00regulier2e klasseATC '65 1 - Lemelerveld 1veld 1
  • Programma uit junioren

    DatumSoortKlasseWedstrijdVeldKK UitDetails
    za 11-feb. 10:15regulier1e klasse (3e fase)ESC JO14-1 - Lemelerveld JO14-1veld 3
    za 11-feb. 12:30regulier4e klasse (3e fase)Nieuwleusen SV JO17-2 - Lemelerveld JO17-2veld 4
    za 11-feb. 12:30regulier1e klasse (3e fase)OWIOS JO19-1 - Lemelerveld JO19-1veld 4
    za 04-mrt. 11:00regulierHoofdklasse (3e fase)Dos Kampen JO15-1JM - Lemelerveld JO15-1Dveld 3-DOS Kampen
    za 04-mrt. 11:15regulier4e klasse (3e fase)Excelsior '31 JO14-4 - Lemelerveld JO14-2JMveld 5-Excelsior'31
    za 04-mrt. 11:30regulier3e klasse (3e fase)AZC JO15-1 - Lemelerveld JO15-2veld 3
  • Programma uit pupillen

    DatumSoortWedstrijdVeldKK UitDetails
    za 11-feb. 08:30regulierRohda Raalte JO9-6 - Lemelerveld JO9-2veld 1 A102
    za 11-feb. 08:30regulierSVI JO13-2JM - Lemelerveld JO13-1JMveld 29 - Kleedkamer 9
    za 11-feb. 09:45regulierWijhe '92 JO10-1JM - Lemelerveld JO10-2veld 2 A1
    za 11-feb. 10:30regulierVoorwaarts V. JO12-1 - Lemelerveld JO12-1veld 3 A
    za 11-feb. 11:00regulierDVC Dedemsvaart JO10-1 - Lemelerveld JO10-1JMveld 4 A1
    za 11-feb. 13:30regulierBerkum JO8-1 - Lemelerveld JO8-2veld 5 A110
    wo 15-feb. 19:45regulierLemele JO13-1JM - Lemelerveld JO13-2JMveld 13
    za 04-mrt. 08:30regulierSportlust Vroomshoop JO8-1 - Lemelerveld JO8-3veld 2-hoofdveld A2
    za 04-mrt. 09:00regulierWesepe JO8-1 - Lemelerveld JO8-1veld 3 A1
    za 04-mrt. 09:00regulierDaarlerveen JO9-1 - Lemelerveld JO9-1veld 1 A1
    za 04-mrt. 09:15regulierDKB JO12-1 - Lemelerveld JO12-2veld 1 A
    za 04-mrt. 09:45regulierHeeten JO11-1 - Lemelerveld JO11-1veld 1 A
    za 04-mrt. 10:00regulierDVC Dedemsvaart MO13-1 - Lemelerveld JO13-2JMveld 5
    za 04-mrt. 10:00regulierBerkum JO11-5 - Lemelerveld JO11-2JMveld 4 B
    za 04-mrt. 11:00regulierDVC Dedemsvaart JO10-2 - Lemelerveld JO10-3Veld 6 A1