• Lemelerveld 3

  • Poulestanden Lemelerveld 3 ( 3e klasse 4 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Voorwaarts T 419170285236251
    2Lemelerveld 320113663323136
    3VVOG Harderwijk 21695238211732
    4SV Schalkhaar 3208755146531
    5Columbia 3199375046430
    6SC Klarenbeek 2209383337-430
    7Albatross 3198294658-1226
    8Voorwaarts T 51961123557-2219
    9Victoria Boys 2184682949-2018
    10AZC 32043133262-3015
    11Activia 22023153061-319

    Poulestanden Lemelerveld 3 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 1 45 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lemelerveld 3321010467
    2Rohda Raalte 532018806
    3Haarle 3302167-12
    4Marienheem 2301216-51

    Poulestanden Lemelerveld 3 ( Mannen beker reserve zondag 1e ronde Groep 1 1e KO Ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Zweef 21100121113
    2VIOS B. 211009273
    3Sp Rekken 211007253
    4SP Lochem 211006153
    5Bentelo 311005053
    6Concordia-W 311005053
    7VV Lettele 211005053
    8Markelo 311004043
    9SDOL 211004043
    10Gendringen 211006333
    11PSC 211006333
    12FC Ulu Spor 211005233
    13DVC'26 4 zon11004133
    14EMMS 211004133
    15Sallandia 311004133
    16Stevo 411004133
    17ONA '53 311005323
    18FC Winterswijk 511005323
    19Columbia 311004223
    20DVOL 411004223
    21HC '03 211004223
    22Krayenhoff 211004223
    23AZC 411003123
    24VVOG Harderwijk 211003123
    25LSV 211004313
    26Reutum 211004313
    27Elsweide 211003213
    28Union 211003213
    29SC Bemmel 411001013
    30Dalfsen 311001013
    31Unitas '28 211001013
    32VIOD 411001013
    33Turkse Kracht 411004403
    34ATC '65 211004403
    35S.V. Losser 211003303
    36DCS 311002203
    37Orion 811002203
    38RKZVC 311001103
    39DDV '23 211000003
    40La Première 300000000
    41Voorwaarts T 410014400
    42TVO 210014400
    43RSC 310013300
    44Blauw Wit 210012200
    45Veluwezoom 210012200
    46FC Winterswijk 310011100
    47Juliana '31 310010000
    48Delden 2100134-10
    49S.V. Vasse 2100134-10
    50MASV 2100123-10
    51SCP 3100123-10
    52De Bataven 4100101-10
    53Heino 4100101-10
    54S.V. Kilder 2100101-10
    55UHC 2100101-10
    56FC Jeugd 2100135-20
    57ST Ulftse Boys/SDOUC 3100135-20
    58SC Millingen 3100124-20
    59UHC 3100124-20
    60VIOD 3100124-20
    61WSV 3100124-20
    62SV Vaassen 2100113-20
    63Warnsveldse Boys 3100113-20
    64FC Trias 3100136-30
    65Sc Westervoort 3100136-30
    66Lemelerveld 3100125-30
    67SC Doesburg 3100114-30
    68Lemelerveld 5100114-30
    69SV Schalkhaar 4100114-30
    70De Tukkers 2100114-30
    71Heino 6100104-40
    72v.v. Twenthe 3100104-40
    73UDI 2100127-50
    74Keijenburgse Boys 2100116-50
    75FC Dinxperlo 3100105-50
    76Sc. Overwetering 4100105-50
    77Victoria '28 2100105-50
    78FC Eibergen 3100129-70
    79Holten 91001112-110
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 meiVoorwaarts T 4 - vv Lemelerveld 33 - 0
    15 meiSlagwerkgroep Polyhymnia - Slagwerkgroep Polyhymnia0 - 0
    13 meiSlagwerkgroep Polyhymnia - Slagwerkgroep Polyhymnia0 - 0
    12 meivv Lemelerveld 3 - SV Schalkhaar 32 - 2
  • Programma

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Eilert, TomTeamspeler
    Erve, Jordi van 'tTeamspeler
    Gerritzen, JasperTeamspeler
    Grefelman, RobTeamspeler
    Haan, Wout deTeamspeler
    Herms, DaanTeamspeler
    Huysmans, SilTeamspeler
    Jansen, BerjanTeamspeler
    Kleine Koerkamp, NielsTeamspeler
    Krisman, JortTeamspeler
    Lugtenberg, JordyTeamspeler
    Nijveld, KoenTeamspeler
    Vlierman, RobinTeamspeler
    Weijdeman, Willem JanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berghuis, RonOverige stafTeammanager
    Sibelt, BertOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.