• Lemelerveld 3

  • Poulestanden Lemelerveld 3 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lemelerveld 386112691719
    2Warnsveldse Boys 2861128131519
    3ABS 286111911819
    4KCVO 28422139414
    5Schalkhaar 483232222011
    6Witkampers 383232024-411
    7Holten 283141614210
    8Haarle 282241823-58
    9Voorwaarts T 362131416-27
    10Activia 27124813-55
    11SDOL 281161230-184
    12Heeten 27025719-122

    Poulestanden Lemelerveld 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lemelerveld 332019636
    2KOSC 231204225
    3RSC 231117614
    4Heino 3301228-61

    Poulestanden Lemelerveld 3 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASC '62 211005053
    2Berkum 211005053
    3Heino 211005053
    4Elspeet 211004133
    5Excelsior '31 211004133
    6Unicum 211004133
    7Heeten 211003123
    8VVOG 211002023
    9asv Dronten 211003213
    10Nunspeet 311002113
    11De Zweef 211002113
    12Den Ham 211001013
    13Nieuwleusen SV 211001013
    14SVZW 211002203
    15NSC Nijkerk 211001103
    16HHC Hardenberg 200000000
    17Excelsior '31 310012200
    18Be Quick '28 210011100
    19Epe 2100123-10
    20KHC 2100112-10
    21SVI 2100112-10
    22SDC Putten 3100101-10
    23SSA DVC Dedemsvaart 2100101-10
    24VSCO '61 2100113-20
    25Hoevelaken 2100102-20
    26Lemelerveld 3100114-30
    27Zeewolde 3100114-30
    28Zwolsche Boys 4100114-30
    29Batavia '90 2100105-50
    30Marienberg 2100105-50
    31VIOS V. 2100105-50
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 feb. 10:00Lemelerveld 3 - Haarle 2Sportpark Heidepark
    13 feb. 11:30KCVO 2 - Lemelerveld 3Sportpark De Egelbeek
    6 mrt. 10:00Lemelerveld 3 - Voorwaarts T 3Sportpark Heidepark
    13 mrt. 11:00Holten 2 - Lemelerveld 3Sportpark Meermanskamp
    20 mrt. 10:00Lemelerveld 3 - ABS 2Sportpark Heidepark
    27 mrt. 10:00Lemelerveld 3 - Warnsveldse Boys 2Sportpark Heidepark
    3 apr. 11:00Heeten 2 - Lemelerveld 3Sportpark Heeten
    10 apr. 09:30Witkampers 3 - Lemelerveld 3Sportpark Leussinkpark
    24 apr. 10:00Lemelerveld 3 - Schalkhaar 4Sportpark Heidepark
    15 mei. 11:45SDOL 2 - Lemelerveld 3Sportpark De Achterberg
    22 mei. 10:00Lemelerveld 3 - Activia 2Sportpark Heidepark
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Eilert, TomTeamspeler
    Erve, Jordi van 'tTeamspeler
    Grefelman, RobTeamspeler
    Haan, Wout deTeamspeler
    Herms, DaanTeamspeler
    Huysmans, SilTeamspeler
    Kleine Koerkamp, NielsTeamspeler
    Krisman, JortTeamspeler
    Lugtenberg, JordyTeamspeler
    Morrenhof, ArjanTeamspeler
    Nijveld, KoenTeamspeler
    Schokker, TwanTeamspeler
    Sibelt, TimTeamspeler
    Vlierman, WesleyTeamspeler
    Weijdeman, Willem JanTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Arnold, MarijnOverige stafTeammanager
    Berghuis, RonOverige stafTeammanager
    Sibelt, BertOverige stafTeammanager