Home
Programma & uitslagen
Programma thuis
Programma uit
Uitslagen
Aanstelling scheidsrechters
Afgelastingen
Senioren
1e elftal
2e elftal
3e elftal
4e elftal
5e elftal
6e elftal
7e elftal
8e elftal
45+ Senioren 7 tegen 7
Dames 1
Dames 2
Dames 25+
Jeugd
Jeugd onder de 20
MO20-1
Jeugd onder de 19
JO19-1
JO19-2
Jeugd onder de 17
JO17-1
JO17-2
Jeugd onder de 15
JO15-1
JO15-2
Jeugd onder de 14
JO14-1
JO14-2
Jeugd onder de 13
JO13-1
JO13-2
Jeugd onder de 12
JO12-1
JO12-2
Jeugd onder de 11
JO11-1
JO11-2
Jeugd onder de 10
JO10-1
JO10-2
Jeugd onder de 9
JO9-1
JO9-2
JO9-3
Jeugd onder de 8
JO8-1
JO8-2
Voetbalschool
Organisatie
Bestuur
Secretaris
Penningmeester
Voetbalzaken
Technische commissie
Seniorencommissie
Dames- en meisjescommissie
Wedstrijdsecretariaat
Scheidsrechterscommissie
Medische commissie
Facilitair
Accomodatie
Sponsoring & Evenementen
PR commissie
Lidmaatschap
Evenementen
Seizoensafsluiting
Vrijwilligersavond
Jeugd Activiteiten Commissie
Webshop
Clubinformatie
Algemeen
Vrijwilligers beleid
Historie
Contact
Home
Programma & uitslagen
+
Programma thuis
Programma uit
Uitslagen
Aanstelling scheidsrechters
Afgelastingen
Senioren
+
1e elftal
2e elftal
3e elftal
4e elftal
5e elftal
6e elftal
7e elftal
8e elftal
45+ Senioren 7 tegen 7
Dames 1
Dames 2
Dames 25+
Jeugd
+
Jeugd onder de 20
+
MO20-1
Jeugd onder de 19
+
JO19-1
JO19-2
Jeugd onder de 17
+
JO17-1
JO17-2
Jeugd onder de 15
+
JO15-1
JO15-2
Jeugd onder de 14
+
JO14-1
JO14-2
Jeugd onder de 13
+
JO13-1
JO13-2
Jeugd onder de 12
+
JO12-1
JO12-2
Jeugd onder de 11
+
JO11-1
JO11-2
Jeugd onder de 10
+
JO10-1
JO10-2
Jeugd onder de 9
+
JO9-1
JO9-2
JO9-3
Jeugd onder de 8
+
JO8-1
JO8-2
Voetbalschool
Organisatie
+
Bestuur
+
Bestuur
Secretaris
Penningmeester
Voetbalzaken
+
Technische commissie
Seniorencommissie
Dames- en meisjescommissie
Wedstrijdsecretariaat
Scheidsrechterscommissie
Medische commissie
Facilitair
Accomodatie
Sponsoring & Evenementen
PR commissie
Lidmaatschap
Evenementen
+
Seizoensafsluiting
Vrijwilligersavond
Jeugd Activiteiten Commissie
Webshop
Clubinformatie
+
Algemeen
Vrijwilligers beleid
Historie
Contact
Uitslagen senioren
Datum
Wedstrijd
Uitslag
Soort
Details
zo 24-mrt. 14:00
GVV Eilermark 1 - Lemelerveld 1
1 - 5
regulier
zo 24-mrt. 12:00
ST: Lemelerveld/Lemele VR1 - De Tukkers VR2
1 - 5
regulier
zo 24-mrt. 12:00
Lemelerveld 8 - Heeten 7
4 - 1
regulier
zo 24-mrt. 12:00
Lemelerveld 5 - Almelo 2
2 - 6
regulier
zo 24-mrt. 12:00
Heino 10 - Lemelerveld 7
0 - 0
regulier
zo 24-mrt. 12:00
Heino 6 - Lemelerveld 6
5 - 2
regulier
zo 24-mrt. 10:30
Dalfsen 3 - Lemelerveld 4
2 - 1
regulier
zo 24-mrt. 10:30
Columbia 3 - Lemelerveld 3
3 - 0
regulier
zo 24-mrt. 10:00
Lemelerveld 2 - Witkampers 2
3 - 1
regulier
zo 24-mrt. 10:00
Lemelerveld VR2 - Loenermark VR1
1 - 3
regulier
zo 24-mrt. 09:30
Lemelerveld 45+1 - Ruurlo 45+1
4 - 0
regulier
za 23-mrt. 10:30
SJO FC Dalfsen MO20-1 - Lemelerveld MO20-1 (9-tal)
1 - 10
regulier
Uitslagen junioren
Datum
Wedstrijd
Uitslag
Soort
Details
za 23-mrt. 14:30
Lemelerveld JO17-1 - De Zweef JO17-1
2 - 2
regulier
za 23-mrt. 12:30
Lemelerveld JO19-1 - Berkum JO19-1
2 - 2
regulier
za 23-mrt. 12:00
Colmschate '33 JO19-3 - Lemelerveld JO19-2
5 - 5
regulier
za 23-mrt. 11:15
Lemelerveld JO14-1JM - DVC Dedemsvaart JO14-1
3 - 1
regulier
za 23-mrt. 10:45
ST: SVV '56/Kloosterhaar JO17-1 - Lemelerveld JO17-2
2 - 0
regulier
za 23-mrt. 10:45
Marienberg JO15-2JM - Lemelerveld JO15-2JM
1 - 8
regulier
za 23-mrt. 10:30
Gramsbergen JO15-1JM - Lemelerveld JO15-1
0 - 4
regulier
za 23-mrt. 09:00
JCLE JO14-1 - Lemelerveld JO14-2JM
0 - 0
regulier
Uitslagen pupillen
Datum
Wedstrijd
Uitslag
Soort
Details
za 23-mrt. 11:15
Lemelerveld JO13-2JM - Rohda Raalte JO13-4
7 - 0
regulier
za 23-mrt. 10:30
ASV '57 JO13-1JM - Lemelerveld JO13-1
1 - 3
regulier
za 23-mrt. 10:00
Lemelerveld JO12-2JM - Rohda R. JO12-5JM
4 - 1
regulier