• Beste leden,

    De afgelopen periode is er door diverse vrijwilligers met ondersteuning van trainers en begeleiders hard gewerkt aan de teamindeling van de jeugd voor komend seizoen. Via het bijgevoegde Excel document onderaan dit bericht is de teamindeling Jeugd VVL 2020 – 2021 inzichtelijk. Ieder jaar is de teamindeling weer een uitdaging. De corona crisis draagt niet bij aan het proces, maar we zijn tevreden over het eindresultaat. Wij kunnen ons voorstellen dat de teamindelingen vragen oproept. Uiteraard staan wij u graag te woord. Contact kan gezocht worden via technischecommissie@vvlemelerveld.nl

    Daarnaast zoeken we nog de nodige vrijwilligers bij diverse teams. Mocht u enthousiast zijn en wat willen betekenen als vrijwilliger, neem dan contact op met de technische commissie via eerdergenoemde adres. Nader bericht ten aanzien van invulling van functies volgt.

    Sportieve groet,

    Coördinatie team afdeling voetbalzaken

    Teamindeling jeugd seizoen 2020_2021