• Lemelerveld Veteranen

  • Poulestanden Lemelerveld 35+1 (0592 Mannen 35+ Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rohda Raalte 35+215131160174340
    2Heino 35+119124375423340
    3Dalfsen 35+1199465951831
    4Wijhe '92 35+1189364940930
    5Hoonhorst 35+1178185748925
    6SDOL 35+1167274435923
    7Epse 35+11865761501123
    8FC RDC 35+2167185058-822
    9Rohda Raalte 35+11651105871-1316
    10Lemelerveld 35+11632112074-5411
    11Sc. Overwetering 35+11822143178-478
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.Wijhe '92 35+1 - Lemelerveld 35+17 - 1
    14 mei.Voetbalschool - Voetbalschool0 - 0
    8 mei.Lemelerveld 35+1 - Hoonhorst 35+10 - 9
    7 mei.Voetbalschool - Voetbalschool0 - 0
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 mei. 10:00Lemelerveld 35+1 - Heino 35+1Sportpark Heidepark
    29 mei. 10:00FC RDC 35+2 - Lemelerveld 35+1Sportcomplex Borgele
    2 jun. 19:30Rohda Raalte 35+2 - Lemelerveld 35+1Sportpark Tijenraan
    6 jun. 10:00Lemelerveld 35+1 - Rohda Raalte 35+1Sportpark Heidepark
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, HerkeTeamspeler
    Berg, Johan van denTeamspeler
    Boerkamp, RichardTeamspeler
    Bouwmeester, JanTeamspeler
    Brok, MarkTeamspeler
    Brok, RonnyTeamspeler
    Brummelenbos, MarcTeamspeler
    Cents, BjornTeamspeler
    Eschbach, RonaldTeamspeler
    Holterman, BertTeamspeler
    Hulsman, AlfredTeamspeler
    Kloosterman, JohanTeamspeler
    Kloosterman, PeterTeamspeler
    Koenjer, MichelTeamspeler
    Oene, Randolf vanTeamspeler
    Reimink, EdwinTeamspeler
    Simons, RonnieTeamspeler
    Tolij, Eduard vanTeamspeler
    Zwakenberg, HansTeamspeler
    Zwakenberg, RonnyTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Cents, BjornOverige stafTeammanager
    Heerink, PeterOverige stafTeammanager
    Zwakenberg, HansOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.