• Lemelerveld Veteranen

  • Poulestanden Lemelerveld 35+1 (0592 Mannen 35+ Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Heino 35+143102051510
    2FC RDC 35+2430113949
    3Rohda Raalte 35+23210122107
    4Dalfsen 35+14211131127
    5Epse 35+13201177106
    6Wijhe '92 35+1320178-16
    7Hoonhorst 35+142021011-16
    8SDOL 35+131117614
    9FC RDC 35+1200239-60
    10Lemelerveld 35+12002118-170
    11Rohda Raalte 35+13003915-60
    12Sc. Overwetering 35+13003415-110

    Poulestanden Lemelerveld 35+1 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dalfsen 43300221219
    2Heino 83201165116
    3Lemelerveld 35+12002013-130
    4SSA DVC Dedemsvaart 42002019-190
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 okt.Rohda Raalte 35+2 - Lemelerveld 35+1
    23 okt.Voetbalschool - Voetbalschool0 - 0
    16 okt.vv Lemelerveld JO13-1 - Heeten JO13-12 - 5
    16 okt.Voetbalschool - Voetbalschool0 - 0
    16 okt.JO 10 teams - JO 10 teams0 - 0
    15 okt.vv Lemelerveld 5 - sv Dalfsen 20 - 4
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31 okt. 10:30Dalfsen 35+1 - Lemelerveld 35+1Sportpark Gerner
    7 nov. 10:00Lemelerveld 35+1 - Sc. Overwetering 35+1Sportpark Heidepark
    14 nov. 10:00Lemelerveld 35+1 - FC RDC 35+1Sportpark Heidepark
    21 nov. 10:00Hoonhorst 35+1 - Lemelerveld 35+1Sportpark De Potkamp
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, HerkeTeamspeler
    Berg, Johan van denTeamspeler
    Boerkamp, RichardTeamspeler
    Bouwmeester, JanTeamspeler
    Brok, EdwinTeamspeler
    Brok, MarkTeamspeler
    Brok, RonnyTeamspeler
    Brummelenbos, MarcTeamspeler
    Cents, BjornTeamspeler
    Eschbach, RonaldTeamspeler
    Goudriaan, ArjanTeamspeler
    Holterman, BertTeamspeler
    Hulsman, AlfredTeamspeler
    Kloosterman, PeterTeamspeler
    Koenjer, MichelTeamspeler
    Oene, Randolf vanTeamspeler
    Reimink, EdwinTeamspeler
    Simons, RonnieTeamspeler
    Zwakenberg, HansTeamspeler
    Zwakenberg, RonnyTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Cents, BjornOverige stafTeammanager
    Heerink, PeterOverige stafTeammanager
    Zwakenberg, HansOverige stafTeammanager