• Lemelerveld JO17-2

  • Poulestanden Lemelerveld JO17-2 (0235 Onder 17 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lemele JO17-1JM44003452912
    2HHC Hardenberg JO17-43300244209
    3vv Lemelerveld JO17-23201215166
    4ST: SVV'56/Kloosterhaar JO17-23201217146
    5F.C. Ommen JO17-432011219-76
    6Gramsbergen JO17-33102161153
    7Den Ham JO17-33102415-113
    8SJO FC Dalfsen JO17-43102821-133
    9Vroomshoopse Boys JO17-33003032-320
    10Bergentheim JO17-2d4004526-210

    Poulestanden Lemelerveld JO17-2 (B3400 Onder 17 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1vv Lemelerveld JO17-23300141139
    2Raalte JO17-132011011-16
    3Heino JO17-23102121023
    4Rohda Raalte JO17-43003317-140

    Poulestanden Lemelerveld JO17-2 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVO JO17-21100100103
    2Blauw Wit '66 JO17-111008083
    3Longa '30 JO17-311008083
    4Losser JO17-211008173
    5SVBV JO17-111007163
    6SVZW JO17-211007253
    7csv Apeldoorn JO17-311005143
    8SJO MEC/Bredevoort JO17-111004043
    9Hoevelaken JO17-211006333
    10Luctor Et Emergo JO17-211005233
    11Orion JO17-411005233
    12Blauw Wit JO17-211004133
    13Quick '20 JO17-311004133
    14SDOO JO17-111004133
    15Den Ham JO17-211003033
    16Go Ahead Deventer JO17-211003123
    17SJO JCHW JO17-111003123
    18Voorwaarts T JO17-211003123
    19Epe JO17-311002023
    20Oranje Blauw JO17-111002023
    21Victoria Boys JO17-111002023
    22Warnsveldse Boys JO17-211007613
    23RODA '28 JO17-111004313
    24csv Apeldoorn JO17-411003213
    25FC Berghuizen JO17-111003213
    26Spcl. Brummen JO17-211003213
    27Rohda Raalte JO17-311003213
    28BAS JO17-1JM11002113
    29Haarle JO17-111002113
    30HHC Hardenberg JO17-311002113
    31KCVO JO17-111002113
    32WVF JO17-311002113
    33Fortissimo JO17-111001013
    34Berkum JO17-411003303
    35Markelo JO17-211002203
    36Vosseveld JO17-111002203
    37Batavia '90 JO17-211000003
    38ATC '65 JO17-300000000
    39CSV '28 JO17-4JM00000000
    40ST: DVC'26/Sprinkhanen JO17-300000000
    41GFC JO17-200000000
    42HC '03 JO17-100000000
    43Heumen JO17-1d00000000
    44Loo JO17-100000000
    45Luctor Et Emergo JO17-300000000
    46ST: vv Montferland JO17-100000000
    47Nieuwleusen SV JO17-200000000
    48Oranje Nassau JO17-300000000
    49Reutum JO17-100000000
    50Rood Zwart JO17-200000000
    51Sportlust Glanerbrug JO17-100000000
    52ST: SVV '56/Kloosterhaar JO17-100000000
    53De Treffers JO17-300000000
    54De Tubanters 1897 JO17-200000000
    55Tubantia JO17-300000000
    56ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-200000000
    57ZZC'20 JO17-200000000
    58CSV'28 JO17-310013300
    59Hector JO17-110012200
    60FC Trias JO17-210012200
    61Unicum JO17-210010000
    62Ruurlo JO17-2100167-10
    63Fortissimo JO17-2100134-10
    64FC Horst JO17-2100123-10
    65vv Lemelerveld JO17-2100123-10
    66Quick '20 JO17-5100123-10
    67SJO Almen - Harfsen JO17-1JM100123-10
    68Bergentheim JO17-2d100112-10
    69CSV '28 JO17-5JM100112-10
    70DES JO17-1100112-10
    71Nunspeet JO17-3100112-10
    72Robur et Velocitas JO17-3100112-10
    73WAVV JO17-1100101-10
    74Schalkhaar JO17-3100113-20
    75SVI JO17-4JM100113-20
    76SV Twello JO17-2100113-20
    77Diepenveen JO17-2100102-20
    78Groen Wit '62 JO17-2100102-20
    79Woezik JO17-3100102-20
    80SDV Barneveld JO17-4100136-30
    81BVC '12 JO17-1100125-30
    82Oranje Nassau JO17-4100125-30
    83De Esch JO17-2100114-30
    84RKHVV JO17-3100114-30
    85WVW JO17-1100114-30
    86MVV '69 JO17-1JM100103-30
    87Groen Wit '62 JO17-4100115-40
    88FC Dinxperlo JO17-2100104-40
    89avc Heracles JO17-2100127-50
    90ST Rietmolen/Lochuizen JO17-1100117-60
    91BWO JO17-4100118-70
    92ST KSV/Erix JO17-1JM100108-80
    93SVVN JO17-2100108-80
    94Eldenia JO17-31001010-100
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 okt.Voetbalschool - Voetbalschool0 - 0
    16 okt.vv Lemelerveld JO13-1 - Heeten JO13-12 - 5
    16 okt.vv Lemelerveld JO17-2 - Rohda Raalte JO17-32 - 3
    16 okt.Voetbalschool - Voetbalschool0 - 0
    16 okt.JO 10 teams - JO 10 teams0 - 0
    15 okt.vv Lemelerveld 5 - sv Dalfsen 20 - 4
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 11:00Lemelerveld JO17-2 - Vroomshoopse Boys JO17-3Sportpark Heidepark
    6 nov. 14:30Lemelerveld JO17-2 - SJO FC Dalfsen JO17-4Sportpark Heidepark
    20 nov. 14:30Lemelerveld JO17-2 - ST: SVV'56/Kloosterhaar JO17-2Sportpark Heidepark
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aafjes, NevieTeamspeler
    Brok, WesleyTeamspeler
    Hulsink, StanTeamspeler
    Kloppenburg, KlaasTeamspeler
    Lubbers, JulianTeamspeler
    Lubbers, MilanTeamspeler
    Schutte, JasperTeamspeler
    Veltien, TomTeamspeler
    Wesseling, BoazTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Huijsmans, RichardTechnische staf
    Lubbers, FerdinandOverige stafTeammanager
    Molenwijk, ServanOverige stafTeammanager
    Roelofs, RemcoTechnische staf