• Lemelerveld 1 komend seizoen ook in de 2e klasse

    26 mei 2020
  • Na het plotseling beĆ«indigen van de huidige competitie had  vv Lemelerveld 1 nog een kleine kans om te promoveren. De KNVB gaf teams namelijk de mogelijkheid om een verzoek in te dienen om in aanmerking te kunnen komen voor promotie als er plekken vrij zouden komen in een hogere klasse.

    De trotse koploper van de 2e Klasse K Noord stond open voor promotie en in overleg met spelers, technische staf, technische commissie en bestuur werd een verzoek bij de KNVB ingediend. Vandaag werd bekend dat Lemelerveld niet in aanmerking komt voor promotie. Jubbega voldeed beter aan de criteria; een hoger gemiddeld aantal behaalde punten per wedstrijd. Wij willen vv Jubbega feliciteren met de promotie naar de 1e klasse. Spelers, technische staf en supporters bedankt voor een mooi, maar kort seizoen. Wij zien je graag weer in het nieuwe seizoen. Dank!