• Geef je actuele gegevens door aan de vereniging.

    13 mei 2020
  • De vrijwilligers van de ledenadministratie zijn met een actie bezig om de actuele gegevens van leden op te vragen en te verwerken in de administratie. Na oproepen via de vernieuwde site www.vvlemelerveld.nl, facebook, whatsapp en mail hebben we circa 375 mutatieformulieren (ca. 50% van totaal) retour gekregen. Maar we zijn er nog niet! Bij deze een herhalingsoproep aan leden én vrijwilligers om het mutatieformulier in te vullen en in te sturen. Het formulier is te downloaden via: https://drive.google.com/open?id=1sIwSVPu3URXdUFavgTv2Ld6SchB1HhqL

    Het kan ook zijn dat de mail verstuurd door voorzitter@vvlemelerveld.nl in je spambox is gekomen. Bij de mail zit een bijlage met het mutatieformulier.

    Wil je het formulier invullen en zo spoedig mogelijk insturen. Graag voor 21 mei 2020. Alvast hartelijk dank!