VV Lemelerveld Voetbalquiz!

1

Waarschijnlijk is iedereen inmiddels wel bekend met het fenomeen ‘pubquiz’. Afgelopen jaar deden er meer dan honderd teams mee aan de pubquiz van het Sukerbietenfeest in Lemelerveld. Een doorslaand succes, en inmiddels hebben ook de Sprokkelaars hun eigen quiz. Zelfs onze buren van SV Lemele hebben al een aantal jaar een pubquiz… En als zelfs Lemele een quiz heeft, kan VV Lemelerveld natuurlijk niet achterblijven! Op vrijdag 13 december organiseert jullie VV een heuse voetbalquiz voor de senioren. Vanaf 19.30 uur is de kantine geopend, de quiz zal beginnen rond 20.00 uur. De avond belooft één groot feest te worden, dus hou ‘m vrij!

Meer informatie volgt binnenkort.

Er is een reactie geplaatst

  1. Lindr

    Gaat deze quiz door? We hebben tot heden nog niet meer informatie gekregen.

Geef een reactie

*