Lemelerveld 1 naar 2e klasse K

0

De KNVB heeft de competitie-indeling voor het seizoen 2019/2020 bekendgemaakt. Het 1e elftal van Lemelerveld is voor aankomend seizoen ingedeeld in de 2e klasse K. Een nieuwe klasse dit jaar, maar de oranje-witten treffen enkele inmiddels bekende gezichten. Zo zijn ook Heerde, Beilen, Dedemsvaart, Emmeloord en Zuidwolde ingedeeld in deze klasse.

Lemelerveld treft aankomend seizoen ook LSC 1890 1, de ploeg die ervoor zorgde dat de formatie van Richard Smit afgelopen jaar werd uitgeschakeld in de strijd om promotie naar de 1e klasse. Andere tegenstanders zijn Drachten, DTD, EMMS, LAC Frisia 1883, Jubbega, Oerterp en VENO.

Naast de indeling van de 1e elftallen heeft de KNVB ook de competitie-indeling voor de overige teams bekendgemaakt. De indeling is in te zien via www.voetbal.nl of via de Voetbal.nl-app.

Geef een reactie

*