Roken voor ingang niet langer toegestaan

0

In overleg met de handbal, volleybal en stichting Sportbelangen hebben wij besloten dat roken voor de ingang van de voetbalkantine en sporthal vanaf 1 januari 2019 niet meer is toegestaan. Sporters en toeschouwers, maar vooral kinderen, hoeven op deze manier niet meer door de rook heen om de kantine of sporthal/spelzaal te betreden. Dit is een eerste stap op weg naar een rookvrij sportpark.

Omdat roken bij de ingang niet langer is toegestaan, verdwijnen de gele ‘sigarettenbuizen’ aan de muur bij de voetbalkantine. Om de verstokte rokers toch de gelegenheid te bieden om een sigaret te kunnen roken, wordt er een overkapping gerealiseerd. Deze komt tussen de nieuwe spelzaal en de kantine. Rokers kunnen deze overkapping via de deuren in de loungeruimte bereiken. De overkapping wordt op korte termijn geplaatst. In de tussentijd komt er een ‘peukenton’ te staan op deze plek. Ook komen er binnenkort bordjes te hangen om aandacht te vragen voor het rookbeleid op ons sportpark.

Bestuur vv Lemelerveld

Geef een reactie

*