HET WEL EN WEE VAN DE VE1

0

We schrijven augustus 2018. De veteranen zijn nu doorgegaan met slechts 1 elftal ivm het niet kunnen opvullen van 2 volwaardige teams. VE2 is niet meer, maar VE1 zeker nog wel. We moeten het doen met 28 spelers, fit of niet fit, en daarmee spelen we op de zondag in de veteranencompetitie of incidenteel op de vrijdag 7:7 wedstrijden op diverse sportparken. Afgelopen vrijdag werd er op sportpark Heidepark 7:7 gespeeld met diverse duels op natuurgras of kunstgras. Ons team was niet machtig genoeg om de duels tegen OZC -2 en OVC in winst om te zetten (3-6 en 0-4 verlies). In de veteranencompetitie werd afgelopen zondag het derde punt binnen gehaald, want Dalfsen VE1 werd in eigen huis knap op 2-2 gehouden. We kwamen snel op een 2-0 voorsprong door doelpunten van Bjorn en Edwin R., maar Michel Lucas van Dalfsen bracht de spanning weer terug door met links uit de draai de 2-1 achter Alfred te schieten. Het was ook de ruststand. In de tweede helft bleef het heel lang 2-1 in het voordeel van de oranje-witten. Dalfsen werd wel sterker en drong steeds meer aan om de gelijkmaker te scoren. Met wat meer geluk hadden we zeker ook de 3-1 kunnen maken, maar ongeveer vijf minuten voor tijd kopte Lucas alsnog de 2-2 binnen. Met een goed spelend teamcollectief was dit een einduitslag waarmee beide teams wel konden leven. Johan stuurde alles weer van achteruit aan, Jeroen maakte weer de nodige meters, Bjorn als handig aanspeelpunt in aanvallend opzicht, want die kan een bal vasthouden, maar uiteraard ook alle overige spelers die er keihard voor vochten verdienden een groot compliment. Het hele team stond weer als een huis. In de voorafgaande weken werd er al een punt behaald thuis tegenĀ  SDOL VE1 (3-3) en uit tegen Broekland VE1 (3-3). Verloren werd er uit tegen Dedemsvaart VE1 (7-2 na een 2-2 ruststand), thuis tegen Hoonhorst VE1 (2-4) en uit tegen Overwetering VE1 (3-2). We staan nu na zes duels op drie punten en staan nog voorlaatste, maar gezien het spel kunnen we zeker hoger eindigen. Komende zondag wacht het uitduel tegen Rohda R. VE1.

Tot de volgende.

Eduard van Tolij

Geef een reactie

*