Reminder: Aftrapbijeenkomst 7 september

0

Wij nodigen alle trainers, leiders en coördinatoren, zowel van de jeugd als senioren, uit voor de aftrapbijeenkomst van VV Lemelerveld voor het seizoen 2018/2019. Deze bijeenkomst vindt vrijdag 7 september  plaats in de sportkantine. Na het welkomstwoord van voorzitter René Jansen volgt een interactief deel op het sportpark (sportkleding niet nodig). Na terugkomst in de kantine wordt de Wedstrijdzaken-app toegelicht en is er gelegenheid tot het stellen van vragen. Na afloop wordt een toost uitgebracht op het nieuwe seizoen.

Het is wenselijk dat alle trainers, leiders en coördinatoren aanwezig zijn op deze aftrapbijeenkomst!

Graag vooraf aangeven of je vrijdag 7 september wel/niet aanwezig bent.

Dit kan door een mail te sturen naar jeugdsecretariaat@vvlemelerveld.nl.

Programma:
Vrijdag 7 september
Inloop vanaf 19:00 uur
Aftrap om 19:30 uur
Sportkantine VV Lemelerveld

Geef een reactie

*