Eerste bekerduel eindigt in gelijkspel

0

Het bekerduel tegen Schalkhaar leverde 1 punt op. Op het warme kunstgrasveld in Lemelerveld speelden beide ploegen een leuke en sportieve wedstrijd tegen elkaar, met veel inzet en volop kansen. Die kansen waren overigens vooral voor de gasten uit Schalkhaar, maar doelman Ramaker bleek keer op keer een te groot obstakel. Na een half uur kwam Lemelerveld onverwacht na een prima aanval op voorsprong door linksback Jaron Hulsink, die met enig fortuin de doelman van Schalkhaar wist te verschalken. Vlak voor de thee kwam Schalkhaar weer op gelijke hoogte. Een licht aangeraakte poeier van Sven Kelder zette doelman Ramaker op het verkeerde been, stand 1-1.

Na rust waren beide ploegen meer in evenwicht, waarbij Schalkhaar een groter veldoverwicht had en Lemelerveld gevaarlijk was met snelle counteraanvallen. Gescoord werd er echter niet meer, waardoor beide ploegen zich tevreden moesten stellen met 1 punt in het eerste bekerduel.

Volgende week mag de ploeg van Richard Smit op bezoek bij buurman Rohda Raalte, dat vandaag won van Warnsveldse Boys. Aanvang in Raalte 14:00 uur.

Opstelling Lemelerveld: Rik Ramaker, Roy Hauptmeyer (46. Remco Smit), Jasper Gerritsen, Joey Nijenkamp, Jaron Hulsink, Robin Morrenhof, Ian Nijenkamp (46. Jeroen Exel), Jordy Lugtenberg, Stijn Kogelman, Job Heerink (83.Matthias Reimink) en Stan Tielbeke.

Geef een reactie

*