Let op! afsluiting N348 3 september – 15 oktober

0

Van maandag 3 september 6.00 uur tot uiterlijk maandag 15 oktober 06.00 uur wordt de N348 tussen Lemelerveld en de N340 bij Ommen in beide richtingen afgesloten voor het verkeer. Tijdens de afsluiting wordt er groot onderhoud uitgevoerd aan de weg, viaducten en bruggen. In deze periode wordt er ook een nieuwe kruising Lemelerveld Noord gerealiseerd wordt de bestaande aansluiting Lemelerveld Centrum grotendeels afgesloten.

Door de afsluiting ontstaat de nodige verkeershinder. Doorgaand verkeer van Raalte naar Ommen en vice versa is dan niet mogelijk. Lemelerveld is wel bereikbaar vanuit de richting Raalte. De bestaande oversteken op het afgesloten deel van de N348 blijven gedurende de werkzaamheden zoveel mogelijk open. De aangrenzende parallelwegen tussen Lemelerveld en Ommen zijn gedurende deze periode ook afgesloten voor doorgaand verkeer. Het doorgaande verkeer wordt omgeleid via diverse omleidingsroutes. Deze routes vindt u op de website van de provincie Overijssel: www.overijssel.nl/n348

Meer informatie vindt u hier

Geef een reactie

*