Voetbalkamp JO11, let op teken!

0

De kop is er af, het eerste voetbalkamp zit er weer op. Afgelopen weekend is JO11 op voetbalkamp geweest naar kampeerboerderij Nijsingh te Appelscha. Het weer was perfect, de groep was enthousiast en ook de leiding heeft het hele weekend genoten. Het was met één woord fantastisch te noemen!

Tijdens dit weekend zijn er vele spellen in het bos en op het grasveld gespeeld. Na afloop van deze spellen zijn er bij een aantal jongens en meiden teken geconstateerd. De leiding heeft zo veel mogelijk gecontroleerd, maar wij willen alle ouders oproepen om hun zoon of dochter nog eens extra te controleren op teken. Voor de ouders die wat vinden houdt a.u.b. contact met de leiders van het afgelopen seizoen die mee waren op kamp, zij weten waar de teken gevonden zijn.

De JAC kijkt terug op een zeer geslaagd weekend. Richard Huijsmans heeft foto’s gemaakt van het weekend, de foto’s zijn terug te vinden op de Facebook pagina van het JAC:  JAC VV Lemelerveld.

Geef een reactie

*