Joey Nijenkamp Speler van het Jaar

0

Vorig jaar eindigde hij nog op de tweede plek, maar dit jaar werd Joey Nijenkamp verkozen tot ‘Speler van het Jaar’. De supporters van voetbalvereniging Lemelerveld gaven de centrale verdediger gemiddeld de hoogste beoordeling. Joey volgt hiermee Job Heerink op, die in het seizoen 2016/2017 tot ‘Speler van het Jaar’ werd gekozen. In verband met vakantie kon hij de bijbehorende Lenferink-bokaal vandaag helaas niet in ontvangst nemen. De bokaal wordt begin volgend seizoen alsnog aan hem overhandigd.

Joey kreeg van de supporters een gemiddelde beoordeling van 7,91. Hiermee bleef hij Rik Ramaker en Wesley Vlierman voor. Met een beoordeling van 7,78 eindigde Rik op een tweede plek. Wesley werd derde met een beoordeling van 7,70. Het gemiddelde van het hele team kwam uit op 6,82.

Geef een reactie

*