Nieuwe ‘Tea Room Service’

1

Sportpark Heidepark is voorzien van een gloednieuwe ‘Tea Room Service’. Hier wordt de thee gezet en ranja geschonken die in de rust verspreid wordt onder de voetballende teams. Tevens is dit het ‘thuishonk’ van de velddienst.

De ‘Tea Room Service’ is gerealiseerd op de plek van het oude ballenhok. Door de komst van onze nieuwe materiaalruimte stond het vroegere ballenhok namelijk leeg. Het oude ‘theehok’ was nodig aan vernieuwing toe, waardoor deze verhuisd is naar de voorzijde van het kleedgebouw. Herman Sibelt heeft hier een belangrijk aandeel in gehad, waarvoor dank.

In de nieuwe ruimte wordt de thee gezet op een moderne inductiekookplaat. Dit gebeurde voorheen altijd nog op een gasstel. Een duurzame ontwikkeling met het oog op een gasloze toekomst. Met onze nieuwe ‘Tea Room Service’ kunnen wij alle voetballende teams de komende jaren dus weer van een lekker bakkie thee voorzien in de rust!

Er is een reactie geplaatst

  1. Rudi Veltmaat

    De complimenten. Ziet er heel mooi uit. En mooi aan de voorzijde. Maar theehok klinkt veel mooier.

Geef een reactie

*