Contactpersonen Voetbalvereniging Lemelerveld

Op deze pagina treft u de contactpersonen van onze vereniging aan. Aan de hand van de functie-omschrijving kunt u contact opnemen met de juiste persoon.

Bestuur

Voorzitter René Jansen
voorzitter@vvlemelerveld.nl
Secretaris Mark Brok
secretaris@vvlemelerveld.nl
Penningmeester Alfred Hulsman
penningmeester@vvlemelerveld.nl
Algemene zaken Mark Brok
secretaris@vvlemelerveld.nl
Wedstrijd secretaris senioren Jesper Kleine Koerkamp
wedstrijdsecretaris-sr@vvlemelerveld.nl
Jeugdcommissie Herke Bakker
Voorzitter jeugd@vvlemelerveld.nl
Kantinecommissie Hans Schoemaker
Voorzitter kantine@vvlemelerveld.nl
PR & Communicatie Bas Heerink
pr@vvlemelerveld.nl
Onderhoudscommissie Vacant
onderhoud@vvlemelerveld.nl
Seniorencommissie Peter Heerink
Technische commissie Senioren senioren@vvlemelerveld.nl
Sponsorcommissie Mark Dubbink
Voorzitter sponsoring@vvlemelerveld.nl

Jeugdcommissie

Secretaris jeugd Aurele Kragt
jeugdsecretariaat@vvlemelerveld.nl
Wedstrijdsecretaris jeugd Bert Manenschijn
wedstrijdsecretarisjeugd@vvlemelerveld.nl
Zaalcompetitie Roy Veltmaat
zaalcompetitie@vvlemelerveld.nl
Toernooicommissie Johan Oosterhuis
toernooicommissie@vvlemelerveld.nl

Technische Commissie jeugd

A-Junioren Rudy Keijzer
tcjeugd-a@vvlemelerveld.nl
B-Junioren Ronny Zwakenberg
tcjeugd-b@vvlemelerveld.nl
C-Junioren Gerard IJsseldijk
tcjeugd-c@vvlemelerveld.nl
D-Pupillen Dennis Schotman
tcjeugd-d@vvlemelerveld.nl
E-Pupillen Dennis Schotman
tcjeugd-e@vvlemelerveld.nl
F-Pupillen & Voetbalschool Walter Wagenmans
tcjeugd-fvs@vvlemelerveld.nl
Meisjes Hermien Feberwee
tcjeugd-meisjes@vvlemelerveld.nl

Vertrouwenspersoon

Vertrouwenspersonen Harry en Jelly van der Vegte
harryenjelly@ziggo.nl

Ledenadministratie

Ledenadministratie Hans Ellenbroek
ledenadministratie@vvlemelerveld.nl

Internet

Website Willem-Jan Weijdeman
Beheer website internet@vvlemelerveld.nl