Contactpersonen Voetbalvereniging Lemelerveld

Op deze pagina treft u de contactpersonen van onze vereniging aan. Aan de hand van de functie-omschrijving kunt u contact opnemen met de juiste persoon.

Bestuur

VoorzitterRené Jansen
voorzitter@vvlemelerveld.nl
SecretarisMark Brok
secretaris@vvlemelerveld.nl
PenningmeesterAlfred Hulsman
penningmeester@vvlemelerveld.nl
Algemene zakenMark Brok
secretaris@vvlemelerveld.nl
Wedstrijd secretaris seniorenJesper Kleine Koerkamp
wedstrijdsecretaris-sr@vvlemelerveld.nl
JeugdcommissieHerke Bakker
Voorzitterjeugd@vvlemelerveld.nl
KantinecommissieHans Schoemaker
Voorzitterkantine@vvlemelerveld.nl
PR & CommunicatieBas Heerink
pr@vvlemelerveld.nl
OnderhoudscommissieVacant
onderhoud@vvlemelerveld.nl
SeniorencommissiePeter Heerink
Technische commissie Seniorensenioren@vvlemelerveld.nl
SponsorcommissieMark Dubbink
Voorzittersponsoring@vvlemelerveld.nl

Jeugdcommissie

Secretaris jeugdAurele Kragt
jeugdsecretariaat@vvlemelerveld.nl
Wedstrijdsecretaris jeugdBert Manenschijn
wedstrijdsecretarisjeugd@vvlemelerveld.nl
ZaalcompetitieRoy Veltmaat
zaalcompetitie@vvlemelerveld.nl
ToernooicommissieJohan Oosterhuis
toernooicommissie@vvlemelerveld.nl

Technische Commissie jeugd

A-JuniorenRudy Keijzer
tcjeugd-a@vvlemelerveld.nl
B-JuniorenRonny Zwakenberg
tcjeugd-b@vvlemelerveld.nl
C-JuniorenGerard IJsseldijk
tcjeugd-c@vvlemelerveld.nl
D-PupillenDennis Schotman
tcjeugd-d@vvlemelerveld.nl
E-PupillenDennis Schotman
tcjeugd-e@vvlemelerveld.nl
F-Pupillen & VoetbalschoolWalter Wagenmans
tcjeugd-fvs@vvlemelerveld.nl
MeisjesHermien Feberwee
tcjeugd-meisjes@vvlemelerveld.nl

Vertrouwenspersoon

VertrouwenspersonenHarry en Jelly van der Vegte
harryenjelly@ziggo.nl

Ledenadministratie

LedenadministratieHans Ellenbroek
ledenadministratie@vvlemelerveld.nl

Internet

WebsiteWillem-Jan Weijdeman
Beheer websiteinternet@vvlemelerveld.nl