Bestuur

Het algemeen bestuur bestaat uit 8 personen. Van deze 8 personen vormen de voorzitter, penningmeester en secretaris het dagelijks bestuur.

Voorzitter

René Jansen
voorzitter@vvlemelerveld.nl

Secretaris

Mark Brok
secretaris@vvlemelerveld.nl

Penningmeester

Alfred Hulsman
penningmeester@vvlemelerveld.nl

Wedstrijdzaken

Jesper Kleine Koerkamp
wedstrijdzaken@vvlemelerveld.nl

Voetbalzaken

Gerard IJsseldijk
voetbalzaken@vvlemelerveld.nl

Accommodatie

Hans Schoemaker
accommodatie@vvlemelerveld.nl

Verenigingszaken

Bas Heerink
verenigingszaken@vvlemelerveld.nl

Sponsoring & Evenementen

Peter Heerink
sponsoring-evenementen@vvlemelerveld.nl