Verrassende overwinning op Wijhe 2

1


Bouwbedrijf Paul Sibelt bood vandaag het tweede elftal fraaie nieuwe sporttassen aan. Of de mannen van Jos Paul daarom extra gemotiveerd waren? Feit was wel dat we na negentig minuten drie kostbare punten in ”de tas” hadden! Voorafgaand aan het duel tegen Wijhe 2 leek het zorgelijk. Blessures, wintersport en flinke griep zorgeden voor de afwezigheid van een aantal routiniers. De jonge garde van trainer Jos Paul kletste er echter vanaf minuut één vol in. Het had gezien de kansen verhouding bij rust zomaar 3-1 of 4-1 kunnen staan. De onfortuinlijke hardwerkende Sil Huijsmans zag tot drie keer toe een lob over de keeper niet binnen de palen vallen. In de 34e minuut was de voorzet van Sil op Jorik Smit op maat voor de verdiende  1-0. Sam Veltjen was vlak voor rust op weg naar de 2-0. De overtreding op hem was  volgens geheel Wijhe buiten het zestien meter gebied maar scheidsrechter Goudsmit zag dat het daar binnen was. Zeb Ophof wist het buitenkansje echter niet te verzilveren of was het een knappe redding  van de doelman?  Na rust een heel ander Wijhe en kwamen we nauwelijks nog  aan aanvallen toe. Wijhe scoorde 10 minuten na rust fraai de 1-1. Daarna veel strijd maar weinig goed voetbal.  Bram van de Kolk, net ingevallen, pikte 15 minuten voor tijd  een slordige bal achterin bij Wijhe slim op. Hij rondde alleen voor de Wijhe goalie beheerst af: 2-1.  Daarna was het jammer dat de prima voetballende Wijhe spits zichzelf totaal onnodig ten opzichte van Bram liet gaan. De rode kaart was meer dan terecht al was er de nodige commotie. In de slotfase kregen we het behoorlijk benauwd tegen het alles of niet spelletje van Wijhe maar wisten we de winst over de streep te trekken. De kostbare punten helpen ons op de weg omhoog richting middenmoot. Aan staande zondag spelen we uit bij spcl Overwetering. Een compliment aan alle spelers die vandaag lieten zien dat we met veel inzet en strijd prima mee kunnen doen in de 2e klasse!

Opstelling: Tom Hulsman, Thymen Boerkamp( 45 Marko Hazelhekke) Rutger Kuttschruiter, Remco Smit, Rory Veltmaat, Glenn van de Berg(70 Bram van de Kolk) Wouter van de Kolk( (61 Robin Vlierman) Jorik Smit, Zeb Ophof, Sam Veltjen en Sil Huijsmans.

 

Er is een reactie geplaatst

Geef een reactie

*