VE1 VERLIEST CLASH TEGEN VE2

0

Gisteren (8-10-2017) stond de clash tegen Lemelerveld VE2 weer op het programma voor de manschappen van trainer/leider Hans Zwakenberg. We moesten er bovenal een mooie pot van gaan maken en dat werd het ook zeker. In de beginfase van het duel startte VE1 voortvarend, want Eduard bereikte via een pass Ronny Z. die de bal vervolgens aflegde op Jeroen G. die het leder strak achter de kansloze Bjorn C. schoot, 0-1. Het spel golfde op en neer en het ging in de 1e helft mooi gelijk op. Voor beide doelen gebeurde er wel wat. Uiteindelijk kwam VE2 langszij dankzij Richard B. die uit een voorzet de 1-1 simpel kon binnen schieten achter Alfred H., 1-1. Eduard kreeg een goede mogelijkheid om VE1 weer op voorsprong te zetten, maar hij schoot net over de kruising ipv de bal te stiften.

Beide teams zochten uiteindelijk de kleedkamers op met een 1-1 ruststand.

In de tweede helft werd VE2 alsmaar sterker, kreeg ook de betere kansen, maar het kon nog beide kanten op. Vincent K. schoot VE2 toch op een 2-1 voorsprong, want hij kreeg de bal pardoes voor zijn linkerbeen en kon de bal afvuren en uithalen. VE1 ging vol op jacht naar de gelijkmaker, kreeg via Peter K., Jeroen G. en Eduard ook zeker de nodige mogelijkheden, maar deze resulteerden niet in het gewenste effect. VE2 had het duel al in het slot kunnen gooien, maar hielp ook de nodige kansen om zeep. VE1 leek langszij te komen via Eduard, maar zijn kopgoal werd helaas wegens offside afgekeurd. Naarmate de wedstrijd vorderde maakte Marcel W. aan alle onzekerheid een einde door de 3-1 te scoren. Hij faalde niet oog in oog met doelman Alfred H.

Daar bleef het ook bij. Nog geen punten, maar hopelijk zijn we snel van die hatelijke nul punten af. Tot de volgende.

Eduard van Tolij (VE1)

Geef een reactie

*