Het gaat nergens over

0

Rohda 3 –Lemelerveld 2 is ruim 20 minuten oud als Stijn Kogelman bij zijn man wegdraait en ala Arjen Robben de bal in de verre hoek krult voor de 0-1. 22e minuut: Slordig uitverdedigen van Rohda, Sam Veltjen blokt de bal en dat verschaft Jorik Smit vrije doorgang, het balletje breed op Kogelman betekent 0-2. Wat daarna gebeurt is kolderiek en niet te bevatten. Het is weer 2 minuten verder en de Rohda verdediging is helemaal de kluts kwijt. Sam Veltjen wordt met een steekbal vrij voor de keeper gezet en scoort de 0-3. Vervolgens steekt de Rohda grens de vlag omhoog. De scheidsrechter keurt het doelpunt goed maar gaat toch nog even op bezoek. “Je vlag eers nie dus ik geef doelpunt” zegt hij in zijn allerbeste Nederlands. Daarna buldert bijna het hele Rohda team over de arme man heen. Een aantal Rohdaspelers geven echter ook richting de bank aan dat het zeker geen buitenspel was. Terwijl iedereen klaar staat voor de aftrap gaat de scheidsrechter vanwege de protesten nog maar weer eens langs de grensrechter. En ziedaar: Bijna vijf minuten verder hebben de protesten resultaat. Hij keurt de goal af en vanaf dat moment is iedereen bij Lemelerveld ontdaan, niet meer bij de les en is de scherpte weg. Stijn Kogelman, vanwege zondagmiddagwerk vandaag bij ons, trekt zich van alle commotie niet veel aan en rost rond de 30e minuut fraai de 0-3 binnen. Toch loopt het niet meer en nog voor rust komt Rohda beter in het spel en scoort binnen tien minuten drie keer. Ruststand 3-3. Natuurlijk is de oude en geslepen Peter Marissink, jarenlang spelend op het hoogste niveau bij Rohda 1, een speler die het verschil kan maken maar het was ook een les voor onze jonge garde in verdedigen. Na rust een gelijkopgaand duel met aan beide zijden enkele dotten van kansen. Vlak voor tijd kregen we het deksel op de neus toen we verdedigend opnieuw werden afgetroefd: 4-3 Dat de onthutsend zwakke arbiter ons geen strafschop gaf in de slotminuten, toen Stijn Kogelman binnen de zestien omver werd gekegeld verbaasde eigenlijk niemand meer. Het ging vandaag nergens over… behalve dan..
Opstelling; Tom Hulsman, Rutger Kuttschruitter ( 55 min Thymen Boerkanp) Robin Vlierman, Marko Hazelhekke, Daan Endeman, Ian Nijenkamp( 75 min Sil Huysmans) Len Sibelt, Remco Smit, Jorik Smit, Sam Veltjen, Stijn Kogelman.

Geef een reactie

*