VV Lemelerveld

Informatie avond Wedstrijdzaken app

0

Alle trainer/leiders, scheidsrechters, aanvoerders, indelers van scheidsrechter krijgen vanavond om 18:30 uur de mogelijkheid om bijgepraat te worden over de de Wedstrijdzaken app en Sportlink. Aan de orde is o.a. hulp bij:

  • Inloggen in de app Wedstrijdzaken
  • Klaar zetten bondsteam
  • Gebruik van de app
  • Toewijzen scheidsrechters aan wedstrijden
  • etc.

Ik besef dat het korte termijn planning is, maar door vakanties kon het niet eerder. Aanvang informatie avond 18:30 uur in de sportkantine. Mocht het tijdstip te vroeg zijn, ik ben tot 21:00 uur aanwezig. Zorg ervoor dat de Wedstrijdzaken app op je telefoon is gedownload voor je naar de kantine komt.

Dit weekend is op beide wedstrijddagen hulp op het sportpark aanwezig in de bestuurskamer.

Mark Brok

Geef een reactie

*