Sallands Streekteam – Go Ahead Eagles

0

Zoals gebruikelijk maakt de wedstrijd tegen het Sallands Streekteam ook dit jaar weer deel uit van de voorbereiding op het nieuwe seizoen van Go Ahead Eagles. Deze wedstrijd wordt aanstaande zaterdag (15 juli) gespeeld op het nieuwe kunstgrasveld van SV Heeten en start om 19.00 uur. Namens VV Lemelerveld is Job Heerink opgeroepen voor het streekelftal. De entree bedraagt 7 euro, 3 euro voor kinderen onder de 14 jaar.

Het Sallands Streekteam bestaat dit jaar uit de volgende spelers:
Roelof Goudsmid (Schalkhaar)
Thijs Oosterwijk (Lettele)
Chris Roos (Wijhe ’92)
Paul van Dijk (Heino)
Maikel van Breukelen (Overwetering)
Ronald van Breen (Haarle)
Remco Beumer (Heino)
Gijs de Rooy (Diepenveen)
Niek Brinkhof (Heeten)
Job Heerink (Lemelerveld)
Sharma Ekuchu (De Zweef)
Sven Kolkman (De Zweef)
Jip Ellenbroek (Schalkhaar)
Chiel van Dartel (Heeten)
Aron Wierenga (Rohda Raalte)
Stef Willemsen (ABS)
Tim van de Berg (Broekland)

Geef een reactie

*