Lemelerveld 1 naar Noord

0

Het zat er al enigszins aan te komen en nu is het definitief: Lemelerveld 1 komt volgend jaar uit in de 2e Klasse L. In tegenstelling tot eerdere voetbaljaargangen zijn wij voor het seizoen 2017/2018 ingedeeld in district Noord in plaats van Oost. De voornaamste reden hiervoor is dat er dit jaar veel zuidelijker gelegen clubs, waaronder Overwetering, Colmschate en Epe, promoveerden en/of degradeerden naar de 2e Klasse.

In de 2e Klasse L zitten voor ons een groot aantal onbekende tegenstanders. De bekendste zijn Heerde en Dedemsvaart. Leuk detail: Daan Zwinselman, oud-keeper van Lemelerveld, staat komend seizoen tussen de palen bij Dedemsvaart. Hij mag zich dus gaan opmaken voor twee confrontaties met zijn oude ploeg.

De competitie ziet er als volgt uit:

Geef een reactie

*