Job Heerink ‘Speler van het Jaar’

0

De supporters van voetbalvereniging Lemelerveld hebben Job Heerink verkozen tot ‘Speler van het Jaar’ van het eerste elftal. De spits wist dit jaar 24 keer het net te vinden in de competitie en dat gaf voor veel supporters de doorslag. Job volgt doelman Rik Ramaker op, die vorig seizoen tot ‘Speler van het Jaar’ werd verkozen. Job ontving tijdens de afsluitende Jan Hagedoorn Memorial de bijbehorende Lenferink-bokaal uit handen van voorzitter René Jansen.

Job kreeg van de supporters een gemiddelde beoordeling van een 8,35. Hiermee bleef hij verdediger Joey Nijenkamp en middenvelder Jordy Lugtenberg net voor. Joey kreeg een gemiddelde beoordeling van 8,24 en eindigde als tweede. Jordy eindigde op de derde plaats met een beoordeling van 8,22. Het gemiddelde van het gehele team kwam uit op een keurige 7,19.

Geef een reactie

*