Teamindeling 2017-2018 jeugd

0

Hierbij de teamindeling van de jeugd van vv lemelerveld voor het seizoen 2017/2018. De coördinatoren hebben hun uiterste best gedaan om de teams weer zo goed mogelijk in te delen. Hiervoor zijn wij hen zeer dankbaar.

Bij een aantal juniorenteams ontbreken nog trainers en of leiders. Ieder team verdient een goede begeleider en laten we er samen voor zorgen dat dit voor elkaar komt. Indien iemand zich aan wil melden als trainer of leider, dan graag contact opnemen met de betreffende coördinator. Contactgegevens zijn hier te vinden.

In tegenstelling tot voorgaande jaren worden de teamfoto’s van de nieuwe teams dit jaar gemaakt tijdens de seizoenafsluiting van de jeugd op zaterdag 10 juni. Wij wensen de voetballers die op voetbalkamp gaan veel plezier en kijken uit naar het volgende seizoen. Iedereen een fijne zomerstop gewenst.

De teamindeling is hier te vinden.

Geef een reactie

*