Niet bepaald opwindend.

0

Menigeen verbaasde zich zondagochtend over de beslissing van de consul om het hoofdveld gesloten te houden. Het veld, hoewel wat nattig,  leek prima bespeelbaar. Het zal een voorzorgsmaatregel geweest zijn. We moesten daarom uitwijken naar het plastic en rubber van veld 3, niet ieders favoriete speelveld. Bovendien blies de wind in de lengterichting dusdanig hard over de kale vlakte dat van goed voetbal geen sprake kon zijn. Over het duel kunnen we kort zijn. Lemelerveld 2 hield net als Activia, de ploeg afkomstig uit de Steenenkamer/ de Worp, net aan de andere kant van de Wilhelminabrug in Deventer,  de linies gesloten en waren  er nauwelijks kansen op een doelpunt. Hoogtepunten waren een bal van Rik Lugtenberg die via de binnenkant paal terug het veld in rolde, na rust pegelde de Activia linksback een bal tegen de onderkant lat boven Tom Hulsman. Meer viel er niet te melden. Met de puntendeling konden beide trainers wel leven. Dank aan Jelmer Hulsink van het 3e elftal die vandaag onze blessureprobleem hielp oplossen. Sam Veltjen is weer hersteld en ook de rentree van Glenn van den Berg , Jorik Smit en Daan Endeman is nabij. Volgende week spelen we uit tegen Dalfsen 2 dat vecht tegen degradatie. Aan kop heeft Epe 2,door de misstappen van de naaste concurrent, inmiddels een straatlengte voorsprong.

Opstelling: Tom Hulsman, Luuk Visscher, Arjan Morrenhof, Roy Hauptmeijer, Rory Veltmaat, Wouter van den Kolk ( 75e Marko Hazelhekke) Robin Vlierman, Len Sibelt, Rik Lugtenberg, Bram van de Kolk (60e Sam Veltjen) en Jelmer Hulsink

Geef een reactie

*