Bekertoernooi voorbij

0

Na een enerverend  en spannend duel  tegen Rohda Raalte 2 konden we afgelopen donderdagvond   met trots het veld verlaten.  Iedereen haalde het beste uit zichzelf naar boven. Het in de reserve hoofdklasse  spelende Rohda moest in de slotfase alle zeilen bijzetten  om de stormloop van Lemelerveld 2 te ontregelen en zo  1-2 voorsprong te verdedigen. Dat lukte de Raalternaren maar niemand in het Lemelerveldkamp  treurde na afloop over de uitslag. Er is in het carnavalsweekend in februari 2017 zeker geen bekerprogramma voor de mannen van Paul Kloosterman. Waar we wel om treurden was de vervelende schouderblessure die Tom Hulsman tijdens de warming-up opliep. Gelukkig stond Rick van het 11e aan de kant om hem te vervangen. Dat deed hij op één bal na meer dan uitstekend. Dat was dan ook meteen de 0-1 voor Rohda dat in een aanmerkelijk hoger tempo speelde dan we normaal gewend zijn  op de zondag.  Na rust trokken we het  initiatief naar ons toe. Aanvoerder Arjan Morrenhof, tot dan toe meer dan uitstekend spelend,  kwam halverwege de tweede helft vervelend in botsing met een Rohda speler. Arjan schreeuwde het uit en het liet zich in eerste instantie ernstig aanzien. Gelukkig was er een ambulance verpleegkundige  aanwezig onder de toeschouwers die geweldig hulp bood. Dank aan deze mevrouw! Met zwaar gekneusde enkelbanden werd Arjan van het veld gedragen. Jasper, ook van het 11e , kwam als invaller. Hij was het die 15 minuten voor tijd fraai de 1-1 binnen knikte op een afgemeten  voorzet van Robin Vlierman. Daarna ging het helemaal los en kon het alle kanten op. Onder aanvoering van een ontketende Rik Lugtenberg kregen we diverse mogelijkheden.  Een geweldige mispeer van onze  niet met name te noemen en anders zo  betrouwbare linker verdediger bezorgde Rohda een buitenkansje. Simpel werd de 1-2 binnen getikt en werd een vrij Carnaval weekend  eind februari veilig gesteld. Dank aan Rick en Jasper en aan Jelmer Hulsink van het derde elftal die ons uit de nood hielpen. Een spoedig herstel gewenst aan Arjan en Tom. Op 12 februari 2017 staat de eerst volgende competitiewedstrijd op de rol. Dan spelen we thuis tegen Albatross 2 uit Uchgelen. Namens de staf en spelers van Lemelerveld 2 wensen we u fijne feestdagen en alle goeds voor 2017!

Arjan thuis op de bank   

Geef een reactie

*