Weinig te beleven

0

Het aantekeningenboekje bleef vandaag nagenoeg leeg. In en tegen Wijhe 2 bleef het 0-0 en op meer hadden geen van beide ploegen  recht. De hoogtepuntjes waren op een hand te tellen. Voor rust een  lepe bal van Robin Vlierman die net via de vingertoppen van de Wijhe doelman over de deklat ging en een identieke situatie aan Lemelerveld kant bij Tom Hulsman. Na rust was er ook weinig te beleven door de machteloze en krachteloze voorhoedes.  Een bal op de paal van Wijhe en in de slotfase een dot van een kans voor Glenn van den Berg. Daar bleef het bij. Eerbeekse Boys 2 pakte vorige week de eerste periode en staat fier aan kop, voor de rest in deze competitie lijken de meeste ploegen elkaar weinig te ontlopen. Pechvogel vandaag opnieuw Daan Endeman. Na de schouderblessure vorige week moest hij zich vandaag als invaller na rust al na 12 minuten  laten vervangen met een hamstringblessure. as Zondag spelen we thuis tegen KCVO. Aanvang 10 uur.

Opstelling vandaag:
Tom Hulsman, Rutger Kuttschruiter, Marko Hazelhekke, Arjan Morrenhof,  Rory Veltmaat, ( 45 Daan Endeman   57 min Luuk Visscher) Robin Vlierman, Wouter van de Kolk ( 65 min Len Sibelt) Glenn  van de Berg, Jorik Smit ( 70 min Stef Tielbeke) Sam Veltjen en Rik Lugtenberg

Geef een reactie

*