Epe 2 de gelukkige winnaar.

0

Wegafsluitingen, eenrichtingswegen, fietspaden en paaltjes die de weg af sloten. We hebben het allemaal meegemaakt op de vroege zondagochtend. Na een bezoek aan  vv EZC 84 kwamen we eindelijk op de Wachtelerberg, het sportpark van sv Epe.

Altijd gezellig daar, prima ontvangst en koffie zoals het hoort.
“Het Oktoberfest” in zaal Dijk had een groot deel van de selectie aan zich voorbij laten gaan.  De enkeling die dit feest niet wilde missen mocht als verse wissel bij het eerste elftal en dus lekker uitslapen. Roy Hauptmeijer sloot na lang blessureleed vandaag bij ons aan en speelde een prima degelijke partij.

We begonnen sterk  en na 12 minuten spelen drukte Sam Veltjen, na uitstekend voorbereidend werk van Rik Lugtenberg,  hard af voor de 0-1. Jammer dat we verdedigend niet allemaal bij de les waren. Slordige terugspeelballen op Tom Hulsman brachten ons in de problemen en Epe strafte dit resoluut af. Pech voor Wouter van de Kolk die een bal in eigen doel werkte: 2-1  De gelijkopgaande strijd leverde niet veel kansen op in het verdere verloop van het eerste bedrijf.  Rechtervleugelverdediger Rutger Kuttschruitter speelde vandaag een meer dan uitstekende partij en vocht mooie duels uit  met de behendige Epe linksbuiten! 10 minuten na rust zette Sam Veltjen zijn tegenstander goed weg en schoof vakkundig de 2-2 binnen.  Bram van de Kolk , normaal bij de eerste selectie,  had toen al plaats moeten maken voor Glenn van den Berg. Als linksbuiten had de van origine middenvelder een totale offday. ( zo goed jongens? ) Len Sibelt trof met een fraaie knal bijna doel en Tom Hulsman redde fraai toen een Epe aanvaller alleen richting zijn veste kwam.  Vlak voor tijd kregen we een lesje resultaat voetbal. Daar waar Rik Lugtenberg en Rory Veltmaat vakkundig onderuit werden gekegeld toen ze vrij richting Epe doel wilden, mocht een Epe aanvaller zomaar drie man voorbij lopen richting onze Tom Hulsman.  De voorzet werd simpel binnen gelopen en konden we morrend door  de onnodige  nederlaag richting Lemelerveld. Gelukkig reden we toen wel in een keer de juiste route.   A.s zondag spelen we thuis tegen Overwetering 2. Aanvang 10.00 uur

Opstelling: Tom Hulsman, Rutger Kuttschruitter, Arjan Morrenhof, Roy Hauptmeijer, Luuk Visscher ( 55 min Rory Veltmaat) Robin Vlierman, Wouter van de Kolk(62 min  Marko Hazelhekke)  Rik Lugtenberg, Len Sibelt, Sam Veltjen en Bram van de Kolk ( 45 min Glenn van de Berg)

Geef een reactie

*