Einde aan zegereeks

0

Na een vijftal overwinningen op rij moesten we vandaag de punten bij Colmschate 2 laten. Op het kleine knollenveld met dugouts uit de jaren 60 was het veel strijd en weinig goed voetbal. Al na twee minuten kwam linksback Daan Endeman vervelend ten val. Luuk Visscher kwam hem vervangen en gelukkig lijkt de schouderkwetsuur van Daan mee te vallen.  In de  tiende minuten raakte Jorik Smit de lat en dat was het enige wapenfeit in de eerste helft. Na rust een gelijkopgaand duel zonder kansen tot de 65 minuut.  De eerste echte bal op het doel van Tom Hulsman was meteen raak. De Colmschate leiding mopperde vooraf over de scheidsrechterlijke dwalingen in het verloren duel tegen Dalfsen 2. Vandaag hadden ze de mazzel dat de scheidsrechter onze assistent en KNVB scheidsrechter  Henk Zwakenberg in zijn hemd zette.  Bij een duel was het duidelijk doeltrap volgens Henk maar niet volgens de scheidsrechter. Uit de hoekschop kreeg verdediger Stef Tielbeke een dusdanige  duw in de rug dat de 2-0 simpel binnen geknikt kon worden. Twee arbitrale dwalingen op rij .. je moet er mee leven. Rik Lugtenberg scoorde tien minuten voor tijd fraai met een lob de 1-2 en  kregen we kansen op de 2-2. In blessuretijd maakte Colmschate ietwat geflatteerd de 3-1 waar een gelijkspel de krachtverhoudingen beter had weer gegeven.

 

Geef een reactie

*