Programma voorbereiding VV Lemelerveld 1

0

Het eerste elftal van VV Lemelerveld is inmiddels alweer gestart met de voorbereiding op het voetbalseizoen 2016/2017. Richard Smit heeft komend seizoen de leiding over het eerste elftal. Hij wordt hierbij begeleid door leiders Sander Boerkamp en Frans Kogelman. Het eerste elftal speelt in de aanloop naar de eerste competitiewedstrijd van zondag 4 september tegen Heeten 1 (thuis, 14.00 uur) één oefenwedstrijd en drie bekerwedstrijden. Het programma in de voorbereiding ziet er als volgt uit:

Zondag 14 augustus 14.00 uur: Lemelerveld – Dalfsen (oefenwedstrijd)

Zaterdag 20 augustus 17.00 uur: Lemelerveld – SVVN (bekerwedstrijd)

Dinsdag 23 augustus 18.45 uur: Haarle – Lemelerveld (bekerwedstrijd)

Zondag 28 augustus 14.00 uur: Nieuw Heeten – Lemelerveld (bekerwedstrijd)

Geef een reactie

*